Навигация+ 

Поетапний монтаж опалення в будинку

Опубликовано Май 12, 2017 – 10:47

Давайте поетапно, з самого початку, розглянемо, з чого складається монтаж опалення в будинку . Отже, приступимо.

Будь-який будинок не обійдеться без опалення. Зробить якісний монтаж опалення в Києві або області компанія Термос. Вона гарантує якість і надійність.

Насамперед необхідно провести розрахунок майбутніх робіт. Він необхідний для того, щоб система опалення під час експлуатації не підносила вам неприємних сюрпризів і давала потрібну вам кількість тепла. Для цього необхідно надати виконавцю поверховий план об'єкта з докладними розмірами всіх приміщень (квадратура, висота стель, розміщення віконних прорізів і т.д.)

П одбор опалювальних пристроїв (радіаторів) залежить від теплової потужності, яка необхідна для прогріву приміщення. Як правило, за основу береться середній показник температури (+ 23-25 ° C) при вуличній температурі в -20 ° C.По бажанням замовника потужність опалювальних пристроїв може бути зменшена або збільшена.

Потужність котла розраховується за формулою і, найчастіше, становить 1 кіловат на 10 квадратних метрів.

Н а наступний етап підбираємо матеріали і обладнання. Спочатку вибирається котел. Його вибір залежить від таких факторів, як наявність природного газу, для чого призначений будинок: для нечастих приїздів або для постійного проживання, кількості опалювальної площі, наявності приміщення котельні. Від останніх двох позицій залежить, яким буде газовий котел - настінним або підлоговим, із закритою або відкритою камерою згоряння.

Радимо перед вибором котла, що працює на газі, за умови відсутності проекту, поцікавитися у газовій компанії вашого району, які вони обслуговують моделі котлів і від яких виробників. Оскільки приймання і обслуговування такого обладнання виконують, зазвичай, саме вони, то краще придбати ту модель, яку вони порадять.

Вибор труб, часто, залежить від фінансових можливостей замовника. Відштовхуючись від цього моменту можна виділити два основні варіанти:

1. Труби з поліпропілену (так би мовити золота середина). З'єднання труб здійснюється за допомогою дифузійної зварювання (пайки). Спеціальним паяльником нагрівають сполучаються елементи, і після їх охолодження виходить не розбірні монолітне з'єднання. Такі труби рекомендується при прихованій прокладці в підлогах і стінах, але не рекомендуються при установці системи опалення в дерев'яних будинках.

2. Труби із зшитого поліетилену або міді. Це той варіант, коли якість вище ціни. Мідні труби з'єднуються за допомогою припою і спеціальної паяльної лампи, а з поліетилену "Rehau" -надвіжной гільзи. Обидва види труб витримують високий тиск і високу температуру. Іншими словами володіють великим запасом експлуатаційної міцності. Фахівці не рекомендують мідні труби з'єднувати за допомогою цанг (нарізного сполучення).

Вибираючи опалювальні пристрої, особливу увагу приділяйте питання їх надійності, тепловіддачі і зовнішнім виглядом. Тут дуже важливо не випустити з уваги розміри віконних прорізів, висоту підвіконного простору, щоб батарея не виявилася дуже великою або навпаки маленькою.

Т ам, де неможливо встановити звичайний радіатор, можна застосувати всередині повний вбудовується конвектор. Такий конвектор вбудовується спеціально для цього підготовлену нішу в підлозі і накривається гратами.

Також для ефективного опалення приміщень можна застосувати систему «теплих стін» і «теплої підлоги». При такому випадку труби розкладаються на спеціально підготовлену основу і закладаються.

В загальному, вибір приладів великий. Тому, вибираючи котел, труби, необхідно орієнтуватися на функціональні особливості приміщень та побажання замовника.

Успадковують етапах здійснюється монтаж котла, котельного обладнання, димоходу, прокладка труб опалення, монтаж радіаторів опалення та пусконалагоджувальні роботи.

Похожие страницы