Навигация+ 

Практичні поради: як купувати квартиру в новобудові

Опубликовано Сентябрь 26, 2018 – 20:12

На квартири в новобудовах сьогодні величезний попит. Люди, нарешті, оцінили переваги придбання житла на первинному ринку. Це і послужило для нього серйозним поштовхом до розвитку. І правда, куди не глянь - ростуть нові ЖК, як гриби після дощу. Квартири в них розкуповуються ще на стадії закладення фундаменту. Охочих обзавестися власним гніздечком в новобудові все більше. Але серед них багато і тих, хто сумнівається в такій покупці, не знаючи, як правильно вчинити. Насправді, нічого надскладного немає, проте важливо проявити відповідальність і обережність. Ми дамо для орієнтиру кілька порад.

Хотите купить квартиру в новострое, ЖК «Greenville park» в Киеве: эталон комфорта и экологичности в единой концепции Work.Life.Balance на сайте вы сможете все узнать.

№1. критерії вибору

Підібрати оптимально комфортну квартиру серед сотень пропозицій первинного ринку нерухомості дуже непросто. Легко заплутатися ще на стадії розгляду доступних об'єктів. Тому краще відразу визначити для себе основні орієнтири вибору і підшукувати житло відповідно до заданих параметрів:

ціновий діапазон;

територіальне розташування РК;

розміщення квартири;

площа об'єкта і кількість кімнат.

Крім того, врахуйте стадію будівництва. Чим раніше внести заставу, тим нижче вартість 1 м 2 . Відповідно, в зданому до експлуатації будинку ціни на нові 3-кімнатні квартири з оздобленням будуть вище. Визначення стадії будівництва може бути корисно і тим, хто мріє про реалізацію власного проекту планування. Після зведення стін можна домовитися із забудовником про виконання робіт за індивідуальним планом або найняти робітників самостійно. Однак усім цим хвилюючим клопотам передує перевірка фірми, що займається будівництвом.

№2. вибираємо забудовника

Ринок нерухомості - благодатний грунт для афер. Нерідкі випадки, коли забудовники, отримавши задаток, згортають або заморожують роботи. Щоб не стати жертвою шахраїв, варто перевірити фірму ще до укладення договору на покупку об'єкта. Попросіть у забудовника основні документи для ознайомлення:

дозвіл на проведення робіт;

рішення від держструктур про відвід земельного наділу;

право на ділянку (або довгострокова оренда);

затверджений проект з оцінкою експертизи.

Якщо всі папери надані без зайвих суперечок, забудовник йде на контакт - це хороші знаки. І навпаки, коли Юліта і обіцяє зібрати документи на завтра, через тиждень або місяць - значить, вони не до кінця оформлені, і роботи на цьому об'єкті не є законними, що може обернутися проблемами. Крім того, варто вивчити історію фірми на ринку, скільки проектів вона вже здала, чи були претензії. Уточнити репутацію і ознайомитися з відгуками про забудовника можна від інших клієнтів або на форумах.

№3. перевіряємо документи

Важливо вивчити всі папери, що стосуються самої квартири. У будь-якому з документів потрібно уточнювати:

точну вартість 1 м 2 ;

загальну і житлову площу об'єкта;

поверх;

терміни здачі;

штрафи, що передбачені для забудовника за зрив плану;

терміни дії договору.

Варто також знати, що при передачі житла майбутньому власнику, він до оформлення акту має право пред'явити забудовникові претензії і вимагати виправити дефекти. Коли вже встигли підписати папери, а потім виявилися недоробки, вимагати їх усунення вийде через суд. Тому вкрай важливо ретельно перевірити всі невідповідності, вивчити документи, а вже потім підписувати договір угоди.

Похожие страницы