Навигация+ 

​Укладання паркетної дошки - правильна технологія

Опубликовано Февраль 7, 2019 – 17:52

При укладанні паркетної дошки в обов'язковому порядку треба дотримуватися ряду технологічних особливостей і вимог до чорнової підлоги, щоб отримати якісний результат ...

Укладання паркетної дошки починається з того, що куплений матеріал в обов'язковому порядку повинен пару-трійку днів полежати в тому приміщенні, де його будуть монтувати.

В результаті матеріал прийде у відповідність тому температурно-вологісного режиму, який є в кімнаті. Зробити це треба обов'язково, тому що в противному випадку можуть дуже швидко з'явитися щілини.

Перед тим, як укладати такий досить дорогий матеріал, як паркетна дошка, треба в обов'язковому порядку перевірити стан чорнового підстави статі. Допускаються тільки несуттєві нерівності (близько 2 мм на метр), які компенсує підкладка.

Чтобы избавиться от тараканов нужно найти источник и обработать его специальными средствами от насекомых.

На лінолеум, навіть самий хороший, укладка небажана, тому що паркетну дошку рекомендується укладати тільки на тверду основу. Якщо чорнове підставу не відповідає вимогам, що пред'являються, то хороший майстер в обов'язковому порядку вимагатиме, щоб тут заливка підлоги була зроблена обов'язково, так як цінує свою роботу і намагається зробити її якісною і довговічною.

Для забезпечення постійної вологості, забезпечення шумо- і вологоізоляції між чорновим підставою і декоративним покриттям стелять підкладку і пароізоляційний шар, наприклад «Ізоспан В». Зверніть увагу, що якщо у вас використовується система «теплої» підлоги, то вона повинна бути водяною. На електричний «тепла» підлога укладати паркетну дошку не рекомендується.

Можна спочатку покласти шар фанери, яка буде рівномірно розподіляти тепло по всій поверхні, а тому вже декоративний оздоблювальний шар.

Власне укладання декоративного матеріалу здійснюється плаваючим способом або приклеюванням їх до основи.

У першому випадку оздоблювальний матеріал укладається на підкладку, при цьому до чорнової підлоги він ніяк не кріпиться.

Такий матеріал просто замінити при необхідності, вартість робіт невелика.

Але така підлога в подальшому не можна циклювати. У другому випадку робиться жорстке клейове з'єднання з підставою. Приклеювати можна до бетонної або дерев'яній основі. В цьому випадку можна реалізувати безпорогової стик з плиткою або керамогранітом, можна отциклевать підлогу. Але зате заміна і оновлення представляє досить складну процедуру, та й вартість роботи буде дорожче.

Якщо паркетну дошку укладали дилетанти, то не виключено, що в подальшому доведеться зіткнутися зі скрипом. Основна причина виникнення скрипів - неправильна підготовка підстави. Якщо чорнову підлогу під паркетною дошкою був нерівним, то в зоні перепадів вона буде провисати. Не думайте, що якщо цей оздоблювальний матеріал товщі ламінату, то його можна укладати на нерівне підставу. Це не так. Саме через такого підходу і з'являється скрип.

Але навіть в тому випадку, якщо укладання була правильною і підстава ідеальним, скрип може з'явитися, якщо матеріалу не дали відлежатися в приміщенні. Крім того, у «поспішайок» можлива поява щілин, якщо в кімнаті сухо і паркетна дошка висохла або спучування в місцях кріплення в замки, якщо в кімнаті висока вологість.

Є ще один важливий момент. Паркетна дошка - матеріал недешевий і невисока ціна повинна вас відразу насторожити.

Продаж досить дорого матеріалу за викидними цінами говорить про сумнівну якість виробництва або про поставку товару, що залежався на складі з не самими оптимальними умовами зберігання.

В обох випадках непрофесіонал в магазині різниці не помітить, а тому краще купувати товар в перевіреному місці або купувати з тими, хто потім буде цю паркетну дошку укладати.

Похожие страницы