Навигация+ 

​Система зливової каналізації для будинку

Опубликовано Февраль 24, 2018 – 19:06

Система зливової каналізації для дома Лівневая каналізація - це система, за якої відбувається рух води і складається вона, з точкового водозбору, воронки, лотка і каналу. А також є спеціальний пристрій, який захищає систему водостоку від різного сміття. Ланкою в такій централізованої каналізації є дренажна мережа.

Однією з головних задач, які вирішуються завдяки зливової каналізації - відвести воду з даху будівлі. Особливо це актуально в кліматичних зонах, де рясні снігопади і дощі постійне явище. Подібна функція каналізації перешкоджає застою талих або дощових вод. Завдяки цьому вогкість, цвіль або волога не з'являться на стінах і в підвалах. Що, безсумнівно, вбереже будова від руйнування.

Качественные дженерики против гепатита Вы можете приобрести тут по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Зробити відведення досить просто. Потрібно всього лише встановити ринви на краю даху і під'єднати до них водостік.

Але якщо ви проживете в місцевості, де рясні опади і площа даху дуже велика або нестандартної форми, і це призводить до застою води, найкращим рішенням буде установка гравітаційно-вакуумної системи для відведення води.

Вона досить дорога і вимагає участь фахівця для установки, але така система ливневки на 100% вбереже від небажаних наслідків рясних опадів. Останні, в свою чергу, цілком можуть стати загрозою майна, а також здоров'ю людей, якщо цвіль з'явиться на стінах.

Далі слід вибрати найбільш кращий варіант для відводу води з ділянки.

Один з варіантів - це біля основи фундаменту зробити закінчення водостоку (звичайно, слід враховувати, щоб вода не потрапляла на сам фундамент, щоб уникнути його підмиву). Або випускалася уздовж будівлі в спеціальну траншею. Такий метод досить поширений і використовується для відводу води від будівель. Він найдоступніший, але і не завжди здатний гарантувати надійність на 100%.

Як альтернатива, можна поглибити закінчення водостоку під землю (або використовувати ємність для води). Подібний спосіб забезпечить замкнутий цикл, але якщо зливова каналізація влаштована таким чином, обов'язково слід враховувати коливання грунту і краще провести інженерні розрахунки, які в майбутньому вбережуть від неприємних наслідків.

Потрапляючи в підземну каналізацію, влаштовану з природним ухилом, вода виявляються в резервуарах і знаходиться там без руху. Тільки тому, краще підключиться до міських очисних споруд зливової каналізації, звичайно якщо є така можливість. Це найкращий варіант вирішення проблеми. Міська каналізація здатна витримати великі обсяги води. Але якщо ви проживете в приватному будинку, де рівень забрудненості не такий високий, цілком можна обійтися і без зливової каналізації. Стічні води ви цілком можете випускати в поруч розташований водойму.

Похожие страницы