Навигация+ 

Шпаклівка стін, особливості, матеріали, інструменти

Опубликовано Апрель 27, 2017 – 18:47



Потрібні рівні і красиві стіни? Існують кілька правил для роботи зі стінами, і якщо їх знати і розуміти, то можна легко все зробити самостійно. Якісна обробка безпосередньо залежить від якісних матеріалів і професіоналізму, але з упевненістю можна стверджувати, що найважливішим етапом є шпаклівка стін, яка буває стартова і фінішна. Купити її можна в уже готовому вигляді, або ж придбай суху суміш.


Правила використання шпаклівки

Шпаклівку стартову використовують в самому початку, для вирівнювання і підготовки стіни, з нею не виникає труднощів, вона просто розводиться водою по інструкції на відрі, і зовсім невибаглива. Фініш використовують в кінці, заключному перед лицьовою обробкою. З нею виникає більше труднощів, вона більш вимоглива, і потребує суворому дотриманні всіх правил замісу.

На сегодняшний день оформление наследства не составит особого труда если обратиться за помощью к профессионалам.


Приготувати шпаклівку для стін з сухої суміші простіше нікуди:

Суміші шпаклівки від різних виробників розлучаються однаково, різниця полягає в кількості пропорцій розчину. Для початку роботи знадобиться ємність в 10 літрів і електродриль з насадкою для замішування розчинів;
Залийте необхідну кількість води, не більше половини ємності, суміш бажано не додавати занадто багато, так як вона просто кинутись, якщо не використовується за один раз. Електродриль потрібна для зручного розмішування, повірте - якщо замішувати вручну, то м'язи рук ввечері будуть хворіти.

Приготування шпаклювальною суміші

заміс шпаклівки

Але варто зазначити, що доводить і практика - рекомендовані виробником параметри не завжди застосовні. У певних місцях шар шпаклівки повинен бути товщі і гущі, а в деяких, навпаки, рідкий. Густа суміш застигає швидше, але схоплюється нерівномірно, іноді можна додати води або суміші. При роботі з густою і в'язкою сумішшю її слід витратити якомога швидше, а після ретельно промити інструменти і ємність.

Різниця в фінішної шпаклівки тільки в тому, що консистенція маси повинна бути рідшою, так як фініш надає стінам ідеально рівну поверхню. І, звичайно ж, необхідний якісний шпатель і чисті інструменти.
Процес шпаклівки стін, фото

шпаклівка стін

Новачкам бажано замішувати невелику кількість суміші. Розчин наноситься під кутом, від градуса кута залежить товщина шару, більше кут - товстіший шар. Для нанесення товстого шару слід також нанести тонкий шар.

Перед нанесенням шпаклівки на стіну слід повністю відчистити саму стіну, і заґрунтувати.

Намагайтеся, щоб грунтовка і шпаклівка були однією і тією ж марки! Нам необхідно виключити хоч і мізерний, але шанс несумісності матеріалів.

При установці армуючої сітки кріпити її до першого шару.

Процес шпаклівки стін не простий, і вимагає педантичності, але при правильному дотриманні правил можна побачити бажаний результат і якість своєї роботи. Будьте готові до повного бардаку, вся підлога буде уделала пляшками шпаклівки, і не кидайтеся їх відразу прибирати, це зайва робота, забиратися потрібно після повного закінчення роботи.

Похожие страницы