Навигация+ 

Будівельні вагончики - вигідно для забудовників

Опубликовано Март 9, 2020 – 13:33

Будівельний вагончик - вигідне і доступне рішення для будівельників і забудовників. Подібні споруди відрізняються простотою монтажу та перевезення, легко встановлюються на бетонні плити, шлакоблоки або дерев'яні бруси недалеко біля будмайданчика, що дозволяє заощадити на проживанні працівників.

Выгодная аренда вагончика только у нашей компании.

Переваги будівельних вагончиків

Будівельний вагончики (Крим) набувають з наступних причин:

- споруда є швидкомонтованих (виробництво конструкції в заводських умовах зазвичай займає не більше 14 днів);

- побутівка утилітарного характеру відрізняється легкістю демонтажу, тому після закінчення будівництва швидко збирається і перевозиться будь-яким зручним транспортом на інше місце (установка займає 1-2 дні, при цьому для монтажу не потрібні спеціальні навички і складне устаткування);

- зовнішня поверхня битовки має стійкість до впливу корозії, тому в будь-яких погодних умовах спорудження прослужить багато років (для виготовлення стін застосовується міцний оцинкований профнастил);

- експлуатація битовки можлива при температурі від -40 до 50 градусів Цельсія (стіни утеплюються мінеральною або базальтової ватою, товщина утеплювача підбирається з урахуванням кліматичних особливостей місцевості).

Застосовуючи сучасні мобільні битовки в якості тимчасового розміщення, забудовник значно збільшує продуктивність праці бригади будівельників, що безпосередньо впливає на термін здачі об'єкта в експлуатацію. Щоб створити комфортні умови для тривалого проживання будівельної бригади і керівників, в побутових приміщеннях облаштовують інженерні комунікації: водопостачання, каналізацію, вентиляцію, електропостачання та ін.

Розміри

На замовлення виробляють битовки різних габаритів, однак стандартні розміри висоти і ширини споруди наступні: 2,3х2,5 м. Тоді як довжина будівельних вагончиків може бути різною:

- маленька побутівка без коридорчика, з одним вікном довжиною 3,1 м;

- побутівка з тамбуром довжиною 4,5-5,2 м (приміщення розділяється перегородкою на передпокій і місце для відпочинку);

- велика побутівка довжиною 5,8 м з двома вікнами і дверима посередині (в приміщенні є тамбур і дві кімнати для відпочинку) та ін.

Розміри будівельного вагончика визначають залежно від індивідуальних вимог. Якщо в пріоритеті легкість транспортування, вибирають проекти більш компактних конструкцій.

Продаж вагончиків - досить популярний напрям діяльності багатьох компаній. При цьому варто вибирати будівельні вагончики, вироблені підприємствами з урахуванням вимог стандартів ГОСТ та СНиП.

Похожие страницы