Навигация+ 

Будівництво Будинки з Бруса Взимку

Чи варто будувати будинок з клеєного бруса взимку?

Наш клімат, як відомо, здатний підносити найнесподіваніші сюрпризи.Діапазон температур, як правило, дуже широкий. Влітку - спека до +30 градусів, а взимку - лютий мороз.В таких умовах будівництво традиційно намагаються завершити до настання холодів.Однак, не багатьом відомо, що існує ціла технологія зведення будівель в умовах низьких температур.Багато в чому це можливо завдяки появі нових матеріалів, які володіють морозостійкістю і високою міцністю.

 

altМабуть, самим класичним з них є клеєний брус.Будинки з нього виходять теплими і відносно дешевими. При цьому матеріал вважається екологічним і володіє всіма необхідними властивостями, необхідними для зимового ведення робіт.Клеєний брус не деформується і не тріскається на морозі, тому зведення будинків з нього можливо при будь-якій погоді.

 

Справедливості заради варто помітити, що, звичайно ж, температурний межа, при якому будівництво вже неможливо все-таки існує.Однак невеликий мороз в ряді випадків може бути навіть корисним. Завдяки йому будівельний ліс знаходиться в більш переважному стані, ніж влітку.По-перше, на холоді виморожується вся волога всередині дерева. Це дозволяє виключити можливий розсихання і розтріскування.По-друге, на морозі гинуть всі мікроорганізми, зараженню якими, як правило, деревина дуже сильно схильна.Це допоможе заощадити на додатковій обробці антисептичними речовинами і гарантує чистоту бруса.По крайней мере, до весни. По-третє, замерзає грунт, що дозволяє будівельній техніці безперешкодно під'їжджати до місця будівництва.

 

Ще один плюс зимового будівництва в тому, що в нетрадиційний сезон вартість послуг бригади фахівців істотно нижче.При цьому найняти більш кваліфікованих фахівців набагато легше.Крім того, вибір доступного матеріалу обширнее, а його якість може виявитися на порядок вище.Варто так само згадати і про те, що взимку набагато вигідніше і зручніше заливати фундамент.

 

Природно деякі труднощі все ж існують. В бетон доведеться додавати хімічні речовини для того що б він не схоплювався на морозі.Потрібно використання спеціальної греющей опалубки. Це все додаткові витрати, але на тлі загального зниження ціни на послуги, вам все одно вдасться заощадити.

 

В результаті взимку ви можете не тільки істотно скоротити статті витрат на будівництво, а й отримаєте більш якісний результат.При цьому вам не доведеться чекати довгих півроку до настання тепла і закінчити роботу набагато раніше.

Возможно, вам понравится
Монтаж будинку з сухого бруса
Монтаж будинку з сухого бруса
Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса

ЯК БУДУВАТИ КАРКАСНІ ДОМА

& Nbsp; & mdash; & NBSP; president.org.ua
Для будівництва каркасного будинку потрібні плити OSB товщиною від 9 мм, добре висушений брус перерізом 15/20 15/15 або см, дошки 5/15 5/20 і см, металеві куточки для з'єднання елементів каркаса, скоби для кріплення балок нижньої і верхньої обв'язок , "шпильки» або анкера для притягування бруса к..

Похожие страницы