Навигация+ 

Будівництво будинків з клеєного бруса Ціни

Будинки з клеєного бруса під ключ

Головними перевагами котеджу з клеєного бруса нашого виробництва є: функціональність, оперативність обробки замовлення, доступна ціна, естетичність, комфортна атмосфера.Фінські споруди стали своєрідним еталоном якості серед вітчизняних споживачів.Вибрати недорогі дерев'яні будинку з клеєного бруса Ви зможете з каталогу, представленого на сторінці.Підбір проекту є важливим і приємним етапом покупки власної нерухомості.

 

Особливості виробництва матеріалу

 

Будинки з клеєного бруса під ключ - це екологічний продукт, заснований на застосуванні сучасних технологій.Будови виробляються на основі безпечного натуральної сировини, мають презентабельний і стильний вигляд.Фінський дизайн залишається незмінно популярним вже багато років в заміському житловому будівництві.Період експлуатації котеджу з клеєного бруса обчислюється сотнями років, тому він може стати справжнім родовим маєтком для наступних поколінь Вашої родини.

 

Завдяки спеціальним технологіям обробки матеріалу готову будову відрізняється надійністю і довговічністю.Виробництво складається з безлічі етапів, на кожному з них ведеться строгий контроль якості.Спочатку заготовки підлягають розпилюванню на окремі ламелі, потім відправляються на сушку, шліфовку, склейку, профілювання і повторне шліфування.На виході готовий продукт може використовуватися для будівництва будинків з клеєного бруса.

 

Спочатку ламелі ретельно чистять від різних дефектів, а потім обробляють за допомогою верстата-Профилер до першого класу чистоти.Потім починається склейка ламелей і стругання за всіма торцях для отримання ідеально рівній поверхні перед з'єднанням (значення повинно бути 150 мікрон).Таким чином, заготовки виходять чистими і гладкими, що допомагає отримати тонкий, рівний і міцний клейовий шов.

Возможно, вам понравится
Будинок з клеєного бруса
Будинок з клеєного бруса
Ціна будинків з клеєного бруса
Ціна будинків з клеєного бруса
Будинки з клеєного бруса
Будинки з клеєного бруса

Даний напрямок вже непогано розвинене в регіоні, а перспективи відкриваються і зовсім райдужні 10.10.14 16:53 & NBSP; & mdash; & NBSP; РІА «Новий Регіон»
«Будмаркет-2014.Все для будівництва, ремонту та оздоблення ». «Інтер'єр». .. Маються виробничі потужності з випуску домокомплектов з оциліндрованих колод, профільованого і клеєного бруса, панельного домобудівництва.Володимир Артановський підкреслив ..

Подивися, як побудувати заміський будинок з клеєного бруса всього за чотири місяці & Nbsp; & mdash; & NBSP; ID Алтапресс
.. експеримент: довести Всім, хто планує будівництво будинків, але не rešaetsâ до цього кроку, технічний директор компанії Вік - не Pomeha для початківців нове життя.З 1 травня на сайті стартував проект, де кожен бажаючий може простежити всі етапи зведення заміського будинку з клеєного бруса.

Похожие страницы