Навигация+ 

Будівництво Будинки з Бруса 150Х150

Еко будівництво: будинок з дров

Кількість глини становить приблизно 20% від обсягу дров.Вона є основою розчину, який перетворює просту стіс в міцну стіну дров'яного будинку.Для того, щоб глина була тепліше і не розтріскувалася, її потрібно змішати з дрібно порізаної соломою, додавши її в обсязі 10-15% від обсягу глини і ретельно перемішавши.
Конструкція фундаменту під дров'яної будинок проста, для цього достатньо зробити простий стрічковий бутовий фундамент, пошарово заливаючи камінь рідким розчином, який добре проникає в усі порожнечі.
Глибину закладення фундаменту можна робити не більше 1 метра, оскільки дров'яна стіна важить набагато менше цегли і до того ж вельми стійка до опадів грунту.
Оптимальною є довжина 40-50 сантиметрів, оскільки її достатньо для того, щоб у будинку було тепло навіть в морозну зиму.Технологія кладки дров'яної стіни проста, але вимагає акуратності і ретельного укладання дров на розчин з мінімальною товщиною швів.Для того, щоб стіна була тепліше, існує маленький секрет технології. Він полягає в тому, що глиняно-солом'яний розчин слід укладати не суцільним шаром, а двома паралельними грядками.Це забезпечує появу в товщині глини повітряного прошарку, яка не дозволяє швах промерзати, утворюючи містки холоду.
При кладці кутів для додання більшої міцності всієї конструкції слід застосовувати техніку перев'язки дров'яних рядів, як при звичайній цегляній кладці.
Будинок 9х9 метрів в півтора поверхи.  
Складаю його з полін довжиною 40 см. На глину.  
Стіни викладав як поленіца, на кутах кожен ряд в перехлест з рядами іншої стіни.
Через 50-70см. робив обв'язку з дошки дюймовку. Вона ж служила для нівіліровкі. Викладати стіну виходить (за раз) в 3 ряди дров. Більше не можна-глина не встигає підсихати і верхні ряди видавлюють поліна з нижніх.Ніде не було написано, що викладаючи стіни необхідно сколотити щити (опалубку, щось подібне як в технології Тисі) Щити з 3х дощок у всю довжину стіни і всередині і зовні.Вони пересувні. Внизу, кріпляться до вже готової стіни саморізами. Вгорі, розпірка 41см, що б можна було витримати товщину стіни і відбраковувати поліна довші, ніж треба.За допомогою цих же щитів витримується вертикаль стін.  
Для вікон і дверей сколотив коробки по ширині стіни (дошка 200х100).Вони виставляються на кладці за місцем.  
Так як стіна у мене 9м. в середині будинку у мене йде 5ая стіна (каркас з бруса 150х150).Кінці бруса вмуровано в стіни. Перекриття другого поверху (балки), одним кінцем балки лежать на каркасі 5ой стіни, іншим на стіні.Звичайно під балкою на стіну лягає дошка (у всю довжину стіни) Усе по рівню.
На другому поверсі цього року довелося зупинитися. Почалися заморозки - вранці вода подстивает - стіну класти не можна.

Возможно, вам понравится
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса

На аукціон арештованого майна виставлені автомобіль і нежитлові приміщення & NBSP; & mdash; & NBSP; sakhalife.ru
Лот №1 Будівля торгівлі та громадського харчування, 18,7 кв.м., інв. № 98216551 / ВЯ2 / 000124 / А8, 1 поверх, РС (Я), Верхоянский район, п. Батагай, вул. Городня, 5, (магазин); Будівля об'єкт незавершеного будівництва, загальна площа забудови 650 кв.м., ступінь готовності 42%, інв.

GOOD WOOD запускає новий напрямок діяльності & Nbsp; & mdash; & nbsp; Російська нерухомість
Панельно-брусовий будинок від GOOD WOOD поєднує переваги декількох технологій: Швидко зводяться панельного будинку, екологічність будинку з клеєного бруса, солідність кам'яного і теплоізоляційні властивості активного будинку.У його виробництві використовуються тільки ..

Похожие страницы