Навигация+ 

Будівництво Будинки з Бруса Інструкція

Інструкція по зберіганню і збірці домокомплект з клеєного бруса з зарізань чашками

Це можна зробити звичайним руберойдом проклавши його в два шари між брусом і бетоном.

 

5. Перший вінець  
Перший вінець укладається або на сам фундамент через гідроізоляцію, або на окладних вінець.При установці першого вінця не поспішайте прикріплювати його до фундаменту, перевірте відповідність розмірів по осях, покладіть на перший вінець вироби вінець, який буде перекривати вікна та двері будинку.Переконайтеся, що всі стики деталей щільно прилягають, у разі, якщо перший вінець довшим на 1-2мм, зробіть підпил з'єднання в чашці, після того як ви переконалися, що перший вінець і вінець перекриває віконні та дверні прорізи збігаються по довжині можна зміцнити перший ряд .

Возможно, вам понравится
Озерки - будівництво будинку з
Озерки - будівництво будинку з
Будинок з бруса Економічний варіант
Будинок з бруса Економічний варіант

На аукціон арештованого майна виставлені автомобіль і нежитлові приміщення & NBSP; & mdash; & NBSP; sakhalife.ru
Лот №1 Будівля торгівлі та громадського харчування, 18,7 кв.м., інв. № 98216551 / ВЯ2 / 000124 / А8, 1 поверх, РС (Я), Верхоянский район, п. Батагай, вул. Городня, 5, (магазин); Будівля об'єкт незавершеного будівництва, загальна площа забудови 650 кв.м., ступінь готовності 42%, інв.

GOOD WOOD запускає новий напрямок діяльності & Nbsp; & mdash; & nbsp; Російська нерухомість
Панельно-брусовий будинок від GOOD WOOD поєднує переваги декількох технологій: Швидко зводяться панельного будинку, екологічність будинку з клеєного бруса, солідність кам'яного і теплоізоляційні властивості активного будинку.У його виробництві використовуються тільки ..

Похожие страницы