Навигация+ 

Будівництво Будинки з Бруса Розцінки

Вартість будинку з бруса

Фото деревянного дома

КОРИСНІ ПОРАДИ

 

Наші дерев'яні будинки з бруса відрізняються довговічністю і міцністю конструкції, а також порівняно низькою ціною.

 

Будинки з бруса можуть використовуватися як літні дачі, так і вдома для постійного проживання.Для будівництва нових брусових будинків ми використовуємо екологічно чистий брус і пиломатеріали з Смоленської області.Будівництво будинків здійснюється кваліфікованими робітниками, що мають багаторічний досвід будівництва дерев'яних будинків з бруса.

 

На цій сторінці представлені ціни на виготовлення будинків з бруса, кратні одному метру.Це не означає, що вироблені нами будинки можуть бути тільки зазначених розмірів.Досить часто, при розробці проекту будинку, розміри можуть виявитися, наприклад: 7, 45 * 8, 60, т.е. розміри будинку можуть бути змінені аж до сантиметра.

 

Ми працюємо без посередників.Ціни на зруби будинків з бруса, зазначені на сайті - діючі.

Ціни на будинки з бруса 150 * 150, природної вологості.

 

У таблиці наведено вартість будівництва стандартних комплектів брусових дерев'яних будинків, але ми також будуємо дачні та заміські будинки з бруса по проекту Замовника.

 

У Вас залишилися питання по нашою пропозицією?  
Більш детальну інформацію з усіх питань Ви можете отримати, зателефонувавши нам по телефону: або написавши листа на електронну пошту.

Возможно, вам понравится
Будинки з клеєного бруса
Будинки з клеєного бруса
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса

Імператорські фундаменти від компанії «Імперія» & Nbsp; & mdash; & NBSP; Міркуючи
Будівництво Osnovoj lubogo, безумовно, є Такао добре ВСІМ нам izvestnaâ структура як основа.Без нього неможливо зведення практично ніяких споруд, чи йде мова..

Похожие страницы