Навигация+ 

Будівництво двоповерхового будинку з Бруса Відео

Будівництво двоповерхового будинку з: клеєного, профільованого, звичайного бруса - етапи будівництва, ціна за квадрат в середньому по Росії

фото: двухэтажный дом из бруса Зміст:

 

Будівництво на сучасному етапі свого розвитку зробив великий крок вперед, спираючись на досвід своїх дідів і взявши все найкраще удосконаливши і оптимізувавши.Сучасні двоповерхові будинки будують з різного матеріалу: цегли, газобетону, оциліндрованих колод, бруса.Розраховано таке будова на довгі роки експлуатації, і має прослужити не одному поколінню сім'ї.

 

Але найкращим і екологічним є дерев'яний двоповерховий будинок.Двоповерхові будинки з бруса стали з'являтися в Росії порівняно недавно. фото: Плюсы двухэтажного дома Будуючи такі будинки господарі розраховують на збільшення корисної площі з мінімальними матеріальними затратами та експлуатації земельної ділянки в максимальній мірі.В брусовому будинку можна зробити максимально ефективну систему опалення і кожен член сім'ї отримає свою особисту кімнату.Якщо ви паніруете побудувати двоповерховий будинок з бруса, то та стаття для вас!

 

Плюси споруди в два поверхи з бруса

 

Багато забудовників пропонують своїм клієнтам побудувати недорогий брусовий будинок в два поверхи.Але покупці лякаються, вважаючи, що таке будівництво обійдеться в два рази дорожче.Але це не так! Є одноповерхові дерев'яні будинки, які перевищують за вартістю двоповерхові через складність фундаменту, будови даху або архітектурних рішень. Фото: приобретение земли на строительство брусового дома Такий варіант в два поверхи підходить так само тим, у кого маленький земельну ділянку.Варіанти двоповерхових будинків настільки різноманітні, що кожен бажаючий може підібрати проект під свій смак і гаманець.

 

В основному віддають перевагу будівництво будинку з профільованого або клеєного бруса.Клеєний матеріал менше розтріскується і витримує великі навантаження.Крім цього матеріал меншого перетину дорівнює за своїми характеристиками більшому не клеєний.

 

Основні приемущества

 
   
 1. Економія площі земельної ділянки.
 2.  
 3. Ергономічне планування житлової площі, що дозволяє зонувати приміщення і оптимально розподіляти метраж.
 4.  
 5. Можливість створити особисту спокійну зону: на другому поверсі, як правило, розташовують спальні і дитячі кімнати.
 6.  
 7. Можливість отримати хороший вид з вікон другого поверху.
 8.  
 9. Економія коштів: фундамент і дах мають невелику площу.
 10.  
 11. Швидкість споруди: найбільший час займає заливка фундаменту.
 12.  
 

До мінусів такого будинку можна віднести додаткові витрати на утримання корисної площі і витрати на обробку.

 

При наявності маленької ділянки можна вибрати компактні розміри брусового будинку, такі підійдуть так само для дач: 6х6, 6х8, 8х10.Будь-який проект в два поверхи виглядатиме презентабельно через появу відкритих майданчиків і панорамного скління.

Возможно, вам понравится
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з бруса
Будівництво будинку з бруса
Лазні бюстгальтер
Лазні бюстгальтер

Даний напрямок вже непогано розвинене в регіоні, а перспективи відкриваються і зовсім райдужні 10.10.14 16:53 & NBSP; & mdash; & NBSP; РІА «Новий Регіон»
«Будмаркет-2014.Все для будівництва, ремонту та оздоблення ». «Інтер'єр». .. Маються виробничі потужності з випуску домокомплектов з оциліндрованих колод, профільованого і клеєного бруса, панельного домобудівництва.Володимир Артановський підкреслив ..

Подивися, як побудувати заміський будинок з клеєного бруса всього за чотири місяці & Nbsp; & mdash; & NBSP; ID Алтапресс
.. експеримент: довести Всім, хто планує будівництво будинків, але не rešaetsâ до цього кроку, технічний директор компанії Вік - не Pomeha для початківців нове життя.З 1 травня на сайті стартував проект, де кожен бажаючий може простежити всі етапи зведення заміського будинку з клеєного бруса.

Похожие страницы