Навигация+ 

Будинки з піноблоку

Опубликовано Сентябрь 4, 2017 – 04:45

За останній час вдома з піноблоку здобули велику популярність. Збільшення попиту на такий вид будівництва обумовлюється не тільки маркетинговим ходом великих рекламних компаній, а й істотною перевагою піноблоку перед іншими будівельними матеріалами. І якщо в країні ПІНОБЛОЧНИХ споруди тільки знаходять свою популярність, то в європейських країнах кожен другий має комфортний будинок з цього матеріалу.

На сайті «Озерний гай Гатне» http://ozernyi-gatne.com.ua/ Ви зможете ознайомитися з проектами і обрати для себе найкращий.

Переваги піноблоку

Пінобетон став невід'ємним елементом споживчого ринку. Завдяки своїм унікальним якостям, він застосовується в будівництві будинків, гаражів, малоповерхових будівель і інших будівель. Його використання в будівельній сфері дозволило скоротити час роботи, знизити витрати і підвищити комфортабельність будівель.

Піноблок має низку переваг, невластивих іншим видам будматеріалів:

Невелика вага, маленька щільність, дозволяє істотно скоротити час робіт, відмовившись від масивних фундаментів на користь не менше міцних підстав;

Легко піддається формоутворення. Пінобетон легко пиляється ручним або електроінструментом, фрезерується і строгается. Це унікальна властивість дозволяє втілити складні архітектурні ідеї, наприклад, при створенні фронтону або мансарда;

Звукопоглинання в кілька разів знижує рівень зовнішніх шумів;

Теплопровідність забезпечує стабільний і комфортний мікроклімат приміщення;

Екологічність. Пінобетон - екологічно чистий матеріал, який не виділяє шкідливих елементів в навколишнє середовище, зберігаючи здорову атмосферу. Вогнетривкість і водостійкість;

Міцність матеріалу не поступається цеглі, і забезпечує довгий термін служби.

Будинок з піноблоку прослужить більше століття, радуючи власників неймовірним дизайном і архітектурою споруди. Це оптимальне рішення для зведення заміського будинку або дачі, справжньою лазні або котеджу. Крім того, ціна будинку з піноблоку істотно нижче, наприклад, цегляних або дерев'яних будівель, а час на будівництво піде набагато менше.

Оцінивши якість і перевага ПІНОБЛОЧНИХ споруд, залишається тільки приступити до будівництва будинку з піноблоку своїми руками або замовити роботу у справжніх професіоналів, які за короткий проміжок часу відтворять будь-яку архітектурну фантазію якісно і недорого.

Похожие страницы