Навигация+ 

Чому не виходить з ЗСЖ?

Опубликовано Март 7, 2018 – 20:42

Адекватна самооцінка = ЗСЖ

Для людини з адекватною самооцінкою і повагою до самого себе здоровий спосіб життя так само природний, як дихання. Той, хто піклується про свій організм, ніколи не стане шкодити собі надмірним споживанням їжі або малорухливим способом життя.

Всю информацию читайте здесь про букмекерскую контору Тенниси.

Це не веде до жорстких правил. Якщо, наприклад, я повернулася додому опівночі голодної, то не буду відмовляти собі в їжі. Але і переїдати не буду, тому що поважаю своє здоров'я. Бути природними, любити своє тіло, розум, душу, дотримуватися свої кордони, вміти переживати неприємні емоції - це для мене і є здоровий спосіб життя. І підтримувати його можна лише за допомогою своєї усвідомленості. А це значить, уважно сприймати ті відчуття, які транслює тіло. Що я зараз відчуваю? Де сиджу? Яка частина тіла напружена? Як мій організм реагує на емоції? Як я можу з ними впоратися?

НА ЦЮ ТЕМУ:

Як розвинути особисту силу

Сукупність усіх сигналів і адекватна реакція на них дозволяє завжди робити правильний вибір на користь здоров'я.

Усвідомленість = ЗСЖ

Ми перевантажені інформацією і реагуємо на неї тільки «головою». І з часом все менше здатні сприймати сигнали організму. Думки не узгоджуються з тим, що ми відчуваємо. Ми перестаємо «чути» свої справжні бажання і не задовольняємо свої потреби.

Дитина завжди знає свої справжні потреби, але батьки виховують його у відриві від емоцій і сигналів тіла. Хлопчику навіюється, що плакати соромно. Дівчинці забороняють битися і відстоювати свою позицію. Дитина звикає до насильства над собою. Дорослішаючи, він продовжує жити в цій же системі координат.

Ось чому, вирішивши схуднути, ми діємо агресивно і насильно змушуємо тіло підкоритися. Але тіло не покірно. У нього є свої інструменти приборкати зарвався розум. Звідси неврози, соматичні захворювання, панічні атаки і т.д.

Як тільки розуму стануть зрозумілі потреби, про які сигналізує тіло, він зможе ефективно їх задовольняти, забезпечуючи якісний рівень життя. І тоді контакт з ним перетвориться на приємне дослідження (де йому боляче, стомлено, сковано і т. Д.)

Існує метафора, де тіло - це візок, кучер - голова, а коні - емоції. У п'яного кучера коні понесуть - і віз розіб'ється. Якщо коней шмагати, вони так розганятися, що скинуть кучера і розіб'ють віз. На поламаною возі далеко не заїдеш. Але є господар, який заборонить кучеру пити і стягують коней і буде стежити за станом воза. В релігії - це дух, в психології - духовний інтелект, який і є сенс, слідуючи якому, ми усвідомлено задовольняємо свої потреби і рухаємося по життєвому шляху.

НА ЦЮ ТЕМУ:

Як жити без алкоголю?

Дотримання істинним бажанням = ЗСЖ

Більшість людей знаходиться в так званому режимі сну. Їм важливо прокинутися, перейти в проактивное стан. Наприклад, дівчина вирішує: я хочу вести ЗСЖ. Якщо запитати її чому, вона відповідає: тому що всі так роблять. Тобто це просто данина моді. Мотив слабкий. Швидше за все, її спроба долучитися до ЗСЖ закінчиться невдачею.

Але, якщо вона хоче стати моделлю і розуміє, що для цього необхідно попрацювати над фігурою, - це вже правильний, сильний мотив. Шанси на успіх значно зростають.

Хоча я б ще запитала себе: «Навіщо я хочу стати фотомоделлю?» І так далі, до з'ясування справжньої потреби. Це називається проактивним поведінкою. Я точно знаю, навіщо мені дієта і фітнес. Я можу керувати емоціями. Я знайду найбільш безпечний спосіб поліпшити свою фігуру.

Перш ніж пускатися в чергову авантюру зі своїм здоров'ям, дайте собі відповідь на ряд питань:

Навіщо я хочу вести здоровий спосіб життя?

Чому мене це раніше не цікавило?

У чому для мене полягає проблема дотримуватися ЗСЖ?

Чому я вважаю це проблемою?

Наш організм - це складна система, і, якщо щось підходить одному, не факт, що це годиться для іншого. Куди важливіше зрозуміти, чому набралися зайві кілограми. Для цього потрібно підвищити усвідомленість: розібратися в своїх потребах, навести порядок в переконаннях, навчитися розуміти емоції і керувати ними.

Будь-яку проблему з ЗСЖ слід розглядати системно, відстежуючи причину в усіх сферах життя: робота, навчання, сім'я і т.д. Якщо ви зможете це зрозуміти, зайва вага піде сам без всяких труднощів.

Часто люди з надмірною вагою багато їдять, тому що їм не вистачає якихось емоцій. Вони компенсують одну потребу через іншу. Коли вони почнуть усвідомлювати свої потреби і розуміти, як їх правильно задовольняти, їм не потрібно буде поглинати їжу в такій кількості.

Коли не виходить

Відсутність результату також може бути пов'язано з низьким розумінням діяльності, якою ми займаємося. Людина так влаштована: він може керувати тільки тим, що йому відомо і що в змозі виміряти і змінити. Потрібні конкретні завдання. Наприклад, при вазі 70 кг я хочу важити 55.

Тому важливо досконально розібратися, як відбувається процес змін. Для цього ми ведемо щоденник тренування або дієти, консультуємося з тренером.

Нерідко наші справжні потреби суперечать тим завданням, які ми перед собою поставили. І тут важливо мати сміливість зізнатися собі в цьому. Це допомагає нам вчасно відступити від насильства над собою і вибрати той шлях, по якому йти, нехай не завжди легко, але радісно і усвідомлено. Шлях, у якого є серце і душа.

Похожие страницы