Навигация+ 

Дачні побутівки

Опубликовано Декабрь 10, 2017 – 18:46

Необхідність у тимчасове перебування або ночівлі, зберіганні речей і садового інвентаря виникає у випадках, коли дачний ділянка була придбана без будь-яких будівель на його території. У таких ситуаціях на виручку прийдуть невеликі дачні будиночки - битовки, зроблені з дерева і є однією з різновидів будівельних вагончиків. Це просте споруда може стати в нагоді навіть тоді, коли буде побудований повноцінний садовий будинок, дерев'яні побутівки відмінно підійдуть для використання в якості підсобного приміщення.

Купить системы охранной сигнализации вы можете на нашем сайте.

Дерев'яні побутівки користуються попитом по ряду причин. В першу чергу - це матеріал виготовлення. Деревина є одним з найдоступніших матеріалів. Дерево добре піддається обробці, володіє високими естетичними, теплоізоляційними властивостями і екологічними характеристиками. До того ж дерев'яні будови досить легкі, не потребують пристрої ґрунтовного фундаменту, а при належному догляді такі битовки прослужать довгий час.

Дачні побутівки в основній своїй масі мають однакову будову. Відмінності можуть бути в невеликих варіаціях, які полягають у використанні тих чи інших будівельних матеріалів.

Довжина дерев'яних побутівок для дачі може бути різною - від 3-х до 6 метрів при ширині 2,3 метра. Стандартна висота складає близько двох з половиною метрів. Завдяки таким компактним розмірам, дерев'яні побутівки можна легко транспортувати і встановлювати на заміському земельній ділянці. Звичайні садові битовки включають в себе стандартну комплектацію: вікна, двері, покрівлю, підлогу, стелю. В якості додаткових послуг можна замовити утеплення, електричну проводку, установку сантехнічного обладнання, внутрішнє оздоблення.

Дерев'яні дачні побутівки використовуються не тільки для проживання або в якості складського приміщення. Якщо будова оснастити відповідним обладнанням, то можна зробити з битовки баню. При необхідності дерев'яні будівлі використовуються як літня кухня або прибудова до дачного будиночка.

Похожие страницы