Навигация+ 

Ліпнини з гіпсу и изделия из гипса

Опубликовано Май 24, 2017 – 14:42

З огляду на таке багате розмаїття виробів з гіпсу, застосовують їх практично повсюдно. Для того щоб максимально детально розглянути можливі варіанти, класифікуємо всі вироби на три групи:

ліпнина для стелі,

ліпнина для стін,

арт Деко.

Сделают ваш интерьер роскошным изделия из гипса, которые Вы можеет заказать на сайтн "LЕPKA"

Стельова ліпнина представлена молдінгами і розетками. Встановлюють їх у всіх кімнатах, крім ванної, так як навіть при гарній гідроізоляції підвищена вологість розм'якшить матеріал і вплине на його зовнішній вигляд.

Молдинги відрізняються по ширині і формі. Чим більше приміщення, тим ширше повинен бути молдинг, та ж формула справедлива і по відношенню до кімнат з високими стелями (більше 3,2 м). Іноді гіпсові молдинги роблять без візерунків, сенсу купувати такий виріб немає ніякого, так як вся цінність ліпнини саме в наявності малюнка. Його вибір суто справа смаку. Слід врахувати тільки те, що вертикальні лінії візуально збільшують стелю, а горизонтальні роблять його нижче.

Ще один нюанс пов'язаний з зображеннями тварин (наприклад, голова лева). Такий варіант актуальний для кухні, залу або гостьовий. У спальні або дитячої малюнок буде викликати певний дискомфорт.

Розмір розеток залежить від площі стелі і довгі основи люстри. Яких-небудь конкретних стандартів немає, але на практиці фахівці рекомендують вибирати розетку, радіус якої дорівнює або більше, ніж радіус освітлювального приладу.

Ліпнина з гіпсу на стінах представлена колонами, капітелями і барельєфами. Колони актуальні в поєднанні з фресками або мозаїкою. Це досить специфічний атрибут і для того щоб гармонійно вписати його в інтер'єр, необхідно ретельно продумати план оформлення всієї кімнати.

Найбільш поширений спосіб - створення тераси. На одній зі стін малюється красивий пейзаж, потім встановлюються колони і капітелі. В результаті, виходить відчуття, що одна зі стін прозора і веде прямо на вулицю.

Порада: враховуючи специфіку і історію колон, пейзаж повинен бути грецького або італійського мотиву.

Барельєфи набагато більш функціональні. З їх допомогою декорують нижню третину або половину стіни. Являють собою або батальні сцени, або зображення живої природи, або вигадливі візерунки.

Інший варіант виконання - окрема картина. Такий барельєф розміщується по центру стіни і служить головним елементом всієї композиції. Тому предмети інтер'єру повинні підкреслювати унікальність ліпнини і приковувати до неї увагу (барельєф не тільки виконується великим, але і дійсно видовищним, інше оформлення максимально стримано і лаконічно).

Останні тенденції свідчать про те, що особливою популярністю на сьогодні користується галерейний варіант декорування приміщень. Актуальний він для коридорів і залів. Використовувати барельєфи можна і в цьому випадку, за тим винятком, що розмір буде значно менше (15х10 см, 20х20 см, 10х10 см).

Похожие страницы