Навигация+ 

Матеріали для утеплення даху

Опубликовано Ноябрь 6, 2017 – 14:36

На сьогоднішній час утеплення даху дуже затребувана тема. В ті часи під час будівництва будинків ніхто і не думав, що якщо не утепливши покрівельний пиріг можна втратити багато тепла. Тепер коли замінюють дахи, виникає питання чим їх утеплити. Матеріалів для утеплення на сьогоднішній день дуже багато, на сайті veller.com.ua ви можете ознайомитися з ними і купити.

Існує такий універсальний утеплювач, який практичний і екологічний, це мінеральна вата. Блоки з мінеральної вати легко різати, вони приймають будь-яку форму, а якщо у вас дах не великий, то на такий вид утеплення ви витратите не більш дня. Для роботи вам потрібен буде мінімум будівельних інструментів таких як рулетка, ніж для будівництва і шуруповерт. Мінвата є безпечним матеріалом, з точки зору екології, а так само і в пожежній безпеці.

Наступний матеріал для утеплення даху, який користується популярністю, це пінопласт. Для монтажу пінопласту необхідно зробити секції в які він вкладається, а якщо їх немає, то необхідно прикладати один до одного дуже щільно. Зверху на перший шар можна укласти другий, але потрібно врахувати, що щільність повинна бути меншою, за рахунок цього теплоізоляція стане краще. Якщо між плитами залишаються зазори, то їх можна закрити за допомогою монтажної піни.

Вибираючи матеріал для утеплення даху, завжди дивіться на виробника, а так само консультуйтеся з фахівцями, вони завжди готові допомогти вам у виборі.

Похожие страницы