Навигация+ 

Надійні і екологічно чисті будинки

Опубликовано Март 29, 2018 – 08:42

Сучасне суспільство вибирає надійні і екологічно чисті будинки. Всі хочуть, щоб їх житло було надійним, красивим і теплим. Всі ці характеристики можна віднести до дерев'яного будинку.

Запчасти прицепа СЗАП вы можете найти на нашем сайте и купить по выгодной цене.

Будинки з дерева будували ще наші далекі предки. Вже тоді вони розуміли, що це дуже хороший спосіб відчути себе частиною природи. Дерев'яний будинок наповнює енергією і додає сил, в ньому легше дихається і краще спиться. Якщо ви хочете зберегти здоров'я своєї родини, то неодмінно виберіть для житла дерев'яний будинок.

Дерев'яні будинки можна вибудовувати по різним архітектурним проектам: вони можуть бути, як маленькими хатинками, так і двоповерховими замками. Повірте, з дерева можна побудувати будинок вашої мрії. Природна краса цього матеріалу заворожує і чарує. Поживши кілька днів в такому будинку, ви зрозумієте, що зробили вибір правильно.

Стіни будинку можна будувати з профільованого бруса і оциліндрованих колод. Дерево відрізняється своєю легкістю, тому не потрібно зміцнювати грунт на місці будівництва. Стіни дерев'яного будинку є його основною частиною, від них залежить зовнішній вигляд будинку, звукоізоляція, вогнестійкість і тепловий захист. Не забувайте, що для побудови дерев'яного будинку необхідно використовувати дерево без гнилі. Зазвичай матеріал заготовляють взимку. Якщо ви помітили, що деревина з гниллю або жуками, то її краще не використовувати. Колоди для будівництва будинку повинні бути прямими.

Плюси дерев'яного будинку

Багато хто вважає, що дерев'яні будинки не довговічні. Однак на сьогоднішній день з цим можна не погодитися. Є величезна кількість різних деревообробних засобів, які продовжують життя цього матеріалу, запобігають гниття і зміна кольору.

Основною перевагою дерев'яного будинку є повітрообмін. Дерево має унікальну здатність пропускати повітря і при цьому його очищати, тобто в будинок потрапляє абсолютно чисте повітря. В такому житлі знаходиться дуже комфортно, там не буває вогкості, в будинку абсолютний баланс вологості і кисню.

Дерев'яні будинки відмінно утримують тепло, тому можна заощадити на опаленні. Теплоізоляція дерев'яного будинку в кілька разів перевищує теплоізоляцію цегельних або бетонних будинків.

Дерево - міцний матеріал. Вчені встановили, що вдома з цього матеріалу здатні витримувати дев'ятибальні землетрусу. По міцності дерево багато хто порівнює з металом. Однак цей матеріал легко обробляється і легко піддається обробці.

Багато хто вважає, що дерев'яні будинки більш схильні до пожеж. Але сьогодні це міф. Якщо грамотно виконати розрахунок електричних мереж і дотримуватися всіх вимог при встановленні печей і камінів, то ніяких проблем не виникне. Можна скористатися і вогнезахисними просоченнями, які захищають будинок від вогню. У гіршому випадку він буде тліти, але не горіти.

Екологічність - за це багато хто вибирає дерев'яні будинки. Вони не завдають шкоди навколишньому середовищу, не забруднюють її і не заважають її розвитку.

Багатьом подобаються дерев'яні будинки за свою легку конструкцію. За рахунок цього можна заощадити під час закладки фундаменту і будувати такі будинки на м'яких грунтах. Завдяки легкості матеріалу можна без особливих труднощів перевозити готові об'єкти.

Дерев'яний будинок легко побудувати. Сьогодні існують заводи по обробці дерева, які постачають вже готові оторцьовані колоди з нарізаними чашками. А далі робота нагадує збірку дитячого конструктора. Тут можна відзначити і очевидну економію: дерев'яний будинок не вимагає внутрішньої і зовнішньої обробки.

Отже, ви вже напевно зрозуміли, що при грамотному підході і уважне ставлення, дерев'яний будинок вам прослужить довго, не приносячи проблем і не вимагаючи додаткових витрат. Відчуйте єднання з природою в дерев'яному будинку!

Похожие страницы