Навигация+ 

Оздоблення цегеляних котеджів

Опубликовано Февраль 25, 2017 – 10:59

Цегляний котедж - по-справжньому гідний вибір для власника. З позиції експлуатаційних якостей цегла перевершує як брус і газобетон, так і традиційне дерево. Це надійний, міцний, екологічний, пожежобезпечний і довговічний матеріал.

Качественный строительный материал предлагает Компания ЭОС Украина по выгодным ценам.

Але зовнішня сторона будівель з цегли являє собою, по суті, стандартне рішення. Погодьтеся, сьогодні складно здивувати кого-небудь монотонним червоним, білим або жовтим нерухомим об'єктом? Щоб ваша приватна власність дійсно притягувала захоплені погляди і викликала повагу по відношенню до господаря, необхідна належна внутрішня і зовнішня обробка будівлі.

Внутрішнє оздоблення будівлі
Внутрішнє оздоблення цегельного котеджу може бути найрізноманітніша. У будь-якому випадку, роботи припускають оштукатурювання стін, а іноді - і стелі, за яким слід шпатлювання згаданих поверхонь з метою усунення дефектів. Для обробки стелі зазвичай застосовуються гіпсокартон або вагонка. Якщо вас цікавить більш бюджетний варіант, цілком допустимо зробити натяжні стелі.

Привабливий дизайн стін цегляного будинку легко створюється за допомогою дорогих шпалер. Вибір тут величезний - венеціанська штукатурка, вінілові шпалери, дерев'яні панелі, плитка і т.д. Для обробки підлоги використовується ламінат, паркет або будь-який інший відповідний матеріал.


На наступному етапі слід приділити увагу захисту вашого будинку від зовнішніх шумів з вулиці. Належна звукоізоляція забезпечується за допомогою мінеральної вати, скловати, пробки, сендвіч-панелей або ізовера. В принципі, всі пропоновані матеріали хороші. Невеликі недоліки сендвіч-панелей з надлишком окупаються їх привабливими візуальними властивостями.

Вище йшлося про чистової обробки приміщень індивідуального котеджу. Якщо вам досить чорнової обробки, то цілком можна обмежитися штукатуркою і гіпсокартоном.

Переходимо тепер до зовнішніх робіт, пов'язаних з прикрасою нерухомості

Зовнішнє оздоблення будівлі
Зовнішнє оздоблення цегляного котеджу проводиться термопанелями, різними видами плитки або каменю, штукатуркою або сайдингом. Термопанелі, як і сайдинг, гарантують не тільки презентабельний і солідний зовнішній вигляд нерухомості, а й подбають про створення комфортного клімату всередині.

Якщо перевага віддається плитці або каменю, то доведеться вибирати між мармуром, гранітом, керамогранітом, клінкерної та керамічної плиткою. Кожен з матеріалів, безумовно, має свої мінуси і плюси.

Похожие страницы