Навигация+ 

Перфоровані куточки

Опубликовано Ноябрь 12, 2017 – 09:21

Куточок перфорований використовується в якості несучого матеріалу в будівельних конструкціях, а також для декорування інтер'єрів. Посилення кутів стін або меблів профільним алюмінієвим куточком багаторазово підвищує їх міцність і термін служби. При цьому загальний вид конструкції поліпшується.

Купити алюмінієві пороги для підлоги можна тут за вигідною ціною.

Найчастіше використовуються 4 види монтажних куточків.

Суцільний куточок . У поперечному перерізі суцільних алюмінієвих або металевих куточків немає порожнин. Полки куточків можуть мати однакові або різні розміри. У другому випадку перетин куточка нагадує латинську букву «L».

Перфорований . Куточки перфоровані оцинковані металеві та алюмінієві використовуються для захисту від механічних пошкоджень кутів конструкцій з гіпсокартону. При накладанні куточка в його отвори потрапляє клейова маса або шпаклівка, яка при висиханні надійно його фіксує. Оскільки перфорований під шпаклівку лягає всією поверхнею, сила зчеплення виявляється достатньою для ефективної служби протягом багатьох років.

Куточок алюмінієвий (в тому числі куточок алюмінієвий анодований). Куточок алюмінієвий купити варто для полегшених конструкцій. Такі вироби не схильні до корозії, тому використовуються для ведення зовнішніх і внутрішніх робіт.

Оцинкований металевий куточок . Суцільні і перфоровані металеві куточки, покриті оцинковкой, служать для зміцнення укосів, дверних і віконних прорізів. Монтажний куточок перфорований і суцільний не дає скочуватися шпатлевке, вирівнює лінію стику гіпсокартонних плит.

Вибираємо куточок алюмінієвий: ціна за метр і інші характеристики

Підбираючи алюмінієві куточки, слід звертати увагу на такі їх характеристики:

наявність перфорації;

точність виконання;

вид профілю (куточок алюмінієвий профіль може мати L-подібний або рівносторонній);

довжина кожної з полиць;

наявність заокруглених кутів (якщо це важливо);

тип сплаву, з якого виготовлений куточок;

довжина одиниці куточка;

товщина куточка;

наявність покриття.

Похожие страницы