Навигация+ 

План для створення простого ботанічного саду

Опубликовано Март 29, 2017 – 19:12Багато людей при перегляді телевізійних програм, пов'язаних з приготування смачних страв, помічали, як кухарі кидають, розмішують, маринують страви зі свіжими травами. Ці трави можна побачити в садових центрах, а додавання їх при приготуванні сприяє потужному аромату страв. Тепло активізує природні масла, і викликає «виверження» ароматів. Можна купити такі трави, звичайно, в магазині, але можна і виростити простий трав'яний ботанічний сад. Для досягнення перемоги в будь-якому, і в такому проекті, необхідна підтримка гарного плану, крок за кроком. Ось метод, який можна проводити кожну весну.
ботанічний сад будинку, фото


Теоретична частина

Більшість трав досить просто виростити. Але перш ніж заглибитися в процес підготовки грунту та посіву, потрібно витратити деякий час на так звані наукові дослідження.
Весняне прибирання

Прибирання бур'янів перед посадкою допоможе заощадити час і енергію на протязі всього періоду вегетації. Як і раніше, будуть з'являтися деякі інвазивні маленькі паростки, які спливають навколо трав, але їх треба просто вчасно видалити.

Сайт Черкас познайомить Вас з найгарячішими новинами.


По-перше, викопати будь сміття з минулого року і утилізувати його. Потім потягніть бур'яни від основи, так, щоб видалити корінь;
По-друге, просто переконайтеся, що бур'яни і залишки стебел видалені, щоб вони не вкоренилися.

Визначте, скільки і які трави ви хочете виростити

Необхідно також розрахувати час для посадки, прополки, поливання та збирання врожаю. Хоча трави легко виростити, але як тільки сад розквітне, буде потрібно час і регулярний догляд.
Зобразіть схему нового трав'яного саду

Слід зробити ескіз-схему більшій частині простору, де буде посаджено кожну рослину. Це допоможе з'ясувати, скільки контейнерів вам потрібно, і яку площу землі потрібно підготувати.
Зелень на підвіконні

Урожай

Також рекомендують розглянути кількість сонячного світла, простір і вимоги дренажу для кожної рослини.
Купуйте свіжі трави

Переконайтеся, що буде тепла погода. Великі садові центри пропонують різноманітний вибір за розумними цінами, а іноді і знаючих працівників.
Завод

Зрештою, знадобиться невелика ручна лопатка, шланг для води або лійка. Викопайте кожне отвір досить глибоко, щоб корінь рослини помістився в нього надійно, але так, щоб листки були непокритими. Налийте воду навколо нього, щоб зволожити коріння. Заповніть отвір грунтом і злегка притиснути землю навколо заводу.

Садівництво є дуже корисним справою, яка швидко стане звичкою. Після того як ви почнете насолоджуватися свіжими ароматними травами, додаючи їх у коктейлі, закуски, основні страви та десерти, ви будете розпещені» наявністю доморощених інгредієнтів у вас під рукою.

Похожие страницы