Навигация+ 

Що краще, встановити ванну кімнату вентиляційний вентилятор в душі або в середині ванній?

Опубликовано Июль 24, 2017 – 18:12

До тих пір, поки проводка вашій ванній приєднана до пристрою захисного відключення (УЗО) і вентилятор розрахований на душову зону, найкраще місце, щоб встановити вентиляційний вентилятор на стелі або поруч з душем, де він буде працювати найкраще. Вентилятори, які включають в себе нагрівач, однак, не слід встановлювати над душем.

Самые большие выигрыши дает Casino X отзывы благодарных клиентов говорят сами за себя.

Інше міркування полягає в тому, що вентилятор повинен бути розташований далеко від джерела всмоктуваного повітря, наприклад, двері або вікна (якщо вікно буде відкрито). Якщо вікно і двері будуть зачинені, переконайтеся, що є невеликий зазор під дверима, що забезпечує приплив свіжого повітря в приміщення.

Інші поради щодо встановлення вентиляційного вентилятора включають в себе:

Переконайтеся, що вентиляційний отвір вентилятора переміщує досить кубічних метрів в хвилину повітря для розміру вашої ванної кімнати.

Вихід повітря з вентиляційного вентилятора повинен побут на зовнішній стороні будинку, а не на горищі.

Використовуйте гладкі повітроводи, обмежите їх довжину і відводи наскільки це можливо, слідуючи інструкціям, що додаються до вентилятора.

Встановіть на стіні або даху ковпачок, який закривається, коли вентилятор вимкнений.

Використовуйте ізольовані повітроводи в холодному кліматі для запобігання утворення конденсату на внутрішній або зовнішній стороні воздуховода.

Питання від клієнтів:

Ми хотіли б встановити витяжний вентилятор у ванній кімнаті, щоб видалити зайву вологу, але у нас немає горища. Чи можемо ми встановити його в зовнішній стіні замість цього, або є вентиляційні вентилятори, які не потребують вентиляції на відкритому повітрі?

відповідь:

Настінні вентиляційні вентилятори зустрічаються, хоча вони не так часто, як стельові моделі. Ще їх може бути більше важко встановити, особливо якщо у вас є цегляна облицювання будинку. Є вентилятори внутрішнього вентилювання, які використовують вугільний фільтр для видалення запахів, але вони не видаляють зайву вологу, а вона - основна мета вентиляційного вентилятора у ванній. Для того, щоб видалити зайву вологу з вашої ванної, вентилятор повинен мати вентиляційний отвір зовні.

Так як вентиляційний вентилятор повинен працювати протягом 10-15 хвилин після того, як ви приймете душ, щоб видалити всю вологу, розглянемо вентилятор, який вимикається автоматично за допомогою датчика вологості або встановіть настінний вимикач з таймером.

Похожие страницы