Навигация+ 

Стиль і дизайн садової ділянки своїми руками

Опубликовано Июль 25, 2019 – 16:41

Чимало старих речей під назвою «про всяк випадок» проводять свій час в сараї на дачі. Що ж, прийшов якраз той випадок, коли варто влаштувати перекличку непотрібних речей. Всі вони можуть стати гідним матеріалом для виготовлення стильних штучок і перетворити нудне одноманітність заміського ділянки.

Економте свій особистий час і замовляйте авіаквитки купити на нашому сайті, гарантуємо надійність.

У хід піде все: старі гумові чоботи, м'ята каструля, іржаві лопати і граблі. Навіть віджиле своє століття ковдру можна використовувати для пристрою теплої грядки.

Про все по порядку

По-перше, весь потенційний матеріал, який буде використаний для створення об'єктів садової малої архітектури, повинен бути ретельно вимитий, очищений від іржі і цвілі. По-друге, необхідно запастися необхідними товарами в будівельному магазині. Ось, наприклад, старе дверне полотно, може послужити непоганим фоном для квіткових кашпо. Але полотно треба зачистити наждачним папером, пройтися морилкою або лаком, а, може бути, фарбою улюбленого кольору. Закріпити старі двері, скажімо, біля паркану і пригвинтити гачки для кашпо. І все літо яскраві квіти будуть прекрасно виглядати на тлі дверей, представленої в новому образі.

Покришки від коліс можуть стати в нагоді, щоб зробити високу клумбу. Ну, а якщо купити фарбу для гуми, пофарбувати покришки в яскраві літні кольори, розставити такі клумби по периметру ділянки, то можна створити барвисту літню композицію.

Старі лопати при належному зверненні стають підставками для квіткових горщиків. В землі треба вертикально закріпити невеликий стовпчик, діаметром приблизно 10 -15 см і довжиною близько метра. Розплющити молотком місце кріплення головки лопати до черешки і крізь наявні отвори прикрутити до стовпчика. Підставки-лопати можна розташувати на свій смак.

Залізні відра допоможуть з організацією садової композиції. В відра побільше і вище треба висадити квіти, які виростають в довжину на 30 - 40 см. В низькі і широкі відра - сланкі багаторічні. Високі квіти - поставити в середину і обрамити їх низькими квітами.

Клумбу можна зробити і з непридатною більше для робіт садової тачки. Обов'язково треба виконати отвори в днищі, покласти шар дренажу і помістити в тачку родючий грунт. Все готово, щоб робити клумбу.

Горизонтальні поверхні, такі як підноси, стільниці, старі ящики - це притулок для дрібних квіткових горщиків. Простір між горщиками можна цікаво декорувати. Підійде кольоровий пісок, кристали, різноманітні фігурки.

Відслужив свій вік буфет або комод теж може виступити як стелаж для квітів, і одночасно в ньому можна зберігати дрібний садовий інструмент.

Так що, прибирання в сараї, може послужити непоганим початком для нового цікавого хобі.

Похожие страницы