Навигация+ 

Трикамерний склопакет

Опубликовано Апрель 9, 2017 – 16:00


Трикамерні склопакети виготовляються з міцних і надійних матеріалів, саме скло проходить кілька етапів обробки. В результаті виходить конструкція, яка здатна захистити житло не тільки від негоди, але і від вуличного шуму, зайвого сонячного світла та інших негативних факторів.
Що таке конструкція з трьох камер?

Сучасний трикамерний склопакет - це виріб, що має три повітряні камери (дистанційні рамки), які утворюються між чотирма стеклами. Розмір камер може бути різним, все залежить від ширини алюмінієвого профілю. Усередині кожної повітряної рамки є спеціальне водовбирним речовина, яке перешкоджає утворенню конденсату. Надійна герметизація здійснюється із застосуванням спеціальних смол, що дозволяють повністю виключати проникнення пилу у внутрішні поверхні.

Вы можете купить негатоскоп по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Чи виправдане застосування такої складної конструкції?

Багато сьогодні, коли постає питання про безпеку і комфорт близьких людей, вважають за краще не економити. Нескладно купити пластикові вікна недорого, вибрати одинарний або двокамерний склопакет, який коштує набагато дешевше трехкамерной моделі. Але в зонах з суворими кліматичними умовами і там, де потрібно забезпечити більш надійний захист від вуличного шуму, використання потрійних конструкцій більш ніж виправдано. Їх можна встановлювати і в житлових квартир, і в громадських будівлях. Потрійне скло значно знижує інтенсивність теплообміну з навколишнім середовищем, забезпечуючи тим самим надійну теплоізоляцію, а завдяки наявності трьох повітряних камер, заповнених інертним газом, воно ефективно перешкоджає проникненню шуму, що його поширюють з жвавих вулиць.

Склопакет в разрезеБорьба з високими децибелами ведеться в декількох напрямках:

По-перше, саме скло - це акустично жорсткий матеріал, який успішно відбиває звукові хвилі. Але вони поступово розгойдують тверду перешкоду, знижуючи її ефективність. Саме триразове кількість повітряних камер, заповнених інертним газом, здатне повністю погасити звукову хвилю.
По-друге, знижувати резонансні явища додатково допомагає ширина самих рамок: чим більший об'єм інертного газу, тим тихіше стає в кімнаті. Тому переваги описуваної конструкції очевидні.


Ціна запитання

Варто трикамерний склопакет недешево. І все тому, що він має складну і вельми трудомістку по виконанню і монтажу конструкцію. Її виробництво - справа витратна, але наша компанія активно освоює випуск такої продукції, так як попит на неї очевидний. Ціни на неї у нас значно нижче, ніж у конкурентів, так як ми здійснюємо повний цикл самостійно: виробляємо, консультуємо, продаємо, доставляємо і встановлюємо.

Похожие страницы