Навигация+ 

Вибираємо будівельний матеріал для майбутнього будинку

Опубликовано Январь 29, 2017 – 15:12

Експлуатаційні властивості приватних будинків і їх довговічність залежать найбільшою мірою від всього двох чинників: якості споруди (технологій, досвіду будівельників) і матеріалів, з яких зводиться будинок. Рівень якості ми можемо спрогнозувати, тільки особисто познайомившись з конкретною будівельною компанією і дізнавшись про використовувані технології, а іноді краще просто розпитати її клієнтів про те, чи задоволені вони своїми будинками.

Если Вам необходимо в доме сделать отделочные работы, узнать расценки на отделочные работы Вы можете на нашем сайте.

А ось властивості будь-якого з будівельних матеріалів завжди незмінні. Тому до того, як ми почнемо пошуки підходящої компанії-будівельника, потрібно визначитися, який саме ми збираємося замовляти будинок. Для цього необхідно, як мінімум, бути в курсі весх основних достоїнств і недоліків різних матеріалів. Сьогодні ми познайомимося з ними.

Цегляні будинки - це дуже дороге задоволення. Міцні, які не потребують додаткового догляду, вони стійкі до більшості агресивних впливів. Чи не осідають і не руйнуються від вологи. Але тяжкість цегляної конструкції вимагає, щоб будинок стояв на міцному фундаменті, що збільшує вартість.

Будинки з різних блоків або панелей (в тому числі, пінобетон, шлакоблок, а також газобетон і т.д) - на порядок дешевше цегельних. Вони набагато менше важать. Панельний будинок зведуть швидко. З мінусів матеріалу варто відзначити, що він не допускає повітряної мікроциркуляції, що негативно позначається на здоров'я мешканців.


Колода - це екологічний і міцний матеріал, і, більш того, красивий. Але дерев'яний будинок потрібно буде берегти як зіницю ока від гнилі, паразитів, цвілі і вологи. Він в перший же рік дасть усадку близько 10 см, і вже потім в ньому можна буде робити серйозний ремонт.

Клеєний брус поєднує в собі позитивні властивості блоків і колоди. Нормальна повітряна циркуляція і здоровий мікроклімат всередині будинку і відсутність усадки, мінімальна можливість загоряння, легкість і міцність. Правда, будинки з клеєного бруса все ж вимагають захисту від вологості і утеплення. При відсутності регулярної забарвлення і просочення (приблизно раз в 5-7 років) такий будинок розклеїться досить швидко.

Похожие страницы