Навигация+ 

​Внутрішній дизайн маленького дачного будиночка

Опубликовано Январь 19, 2019 – 21:44

Внутрішній дизайн маленького дачного будиночка

Якщо врахувати сучасний темп життя людини, то вільний час для нього є великою розкішшю. Вирішити цю проблему можна декількома способами - провести вільний час за розвагами в місті або відпочити на лоні природи.

Невеликий дачний будиночок за містом - мрія кожного міського жителя. Але для повноцінного відпочинку внутрішній інтер'єр повинен бути приємним. Подивившись фото на нашому сайті, ви зможете переконатися в тому, що внутрішній дизайн невеликого дачного будиночка може бути найрізноманітнішим, все залежить від особистих потреб власника і всіх його домочадців.

Выбрать и заказать элементы фасада или декор для Вашей недвижимости Вы можете тут по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат.

У чому особливість дизайну дачного будиночка?

При зведенні компактного будиночка дуже зручно використовувати дерево, яке при правильному його укладанні не потребують додаткової обробки. Його буде досить просочити спеціальним складом для продовження періоду служби. Ще один плюс дерев'яних будинків - вони дуже теплі, а це зручно для тих, хто планує проживати на дачі в зимовий період.

Фахівці студії рекомендують відмовитися від високотехнологічних стилів при роботі з невеликим дачним будиночком. У цьому випадку буде доречний сільський стиль:

Кантрі - велика кількість дерев'яних аксесуарів, крісло-качалка, плетені меблі з ротанга або лози, подушки і скатертини.

Прованс - дерев'яні меблі в білому кольорі, фото можна переглянути в нашому портфоліо. Для його створення не потрібні серйозні витрати - буде досить старі меблі привести в порядок, пофарбувати бабусин шафа в білий тон, поставити торшер, купити великий білий диван.

Скандинавський стиль - стриманість у всьому, підійде тим. Хто не любить фіранки, рюші і елементи декору.

Внутрішній дизайн маленького дачного будиночка може бути найрізноманітнішим, але самим гармонійним виглядає той, який виконаний в сільському варіанті. Що стосується колірної гамми, то в дачному будиночку слід віддати перевагу світлим тонам, які допоможуть візуально розширити простір. При бажанні світлий фон можна доповнити темними елементами.

Дуже важливо, щоб в сільському будиночку були присутні живі квіти, особливо, якщо інтер'єр виконаний в стилі прованс, де рослини на етажерці або столику є обов'язковим атрибутом.

Варіантів дизайну невеликого заміського будинку всередині існує безліч, і велика частина з них не вимагає солідних витрат. Головне в цій справі - власники і всі проживаючі в будинку повинні відчувати себе комфортно і затишно, надмірна розкіш тут не доречна.

З огляду на те, у кожного нашого клієнтам є своє уявлення про комфорт і красу, ми пропонуємо попередньо переглянути наше портфоліо з фото вже виконаних проектів. Так замовник зможе точніше визначитися з тим, що саме він хоче отримати в результаті.

Основне завдання, що покладається на співробітників студії, полягає в тому, щоб створити інтер'єр, що відповідає потребам клієнта. Ми гарантуємо:

індивідуальний підхід до замовника;

виконання проекту, авторський нагляд за впровадженням його в життя і контроль на кожному етапі;

розумні розцінки на послуги.

Похожие страницы