Навигация+ 

Як правильно встановити стабілізатор напруги для будинку?

Опубликовано Август 31, 2017 – 14:58

Стабілізатор встановлюється близько лічильника, підключається до мережі після нього і перед розподільними автоматичними вимикачами. Включення відбувається послідовно в розрив фазного і нульового проводів, перед навантаженням. Стабілізатор кріпиться на стіну і може розташовуватися, наприклад, в передпокої, коридорі або в інших сухих приміщеннях. Схема підключення проста і якісь спеціальні знання тут не потрібні. Підключення здійснюється кабелем з достатнім перетином, для апаратів 5 кВт - 2.5 мм ², для 7.5 кВт - 4 мм², для 9 кВт - 6 мм², і для 11 кВт - 10 мм² (перетин дроту вказано для мідного провідника, в разі використання алюмінію перетин необхідно збільшити на крок).

Купити стабілізатор напруги лвт буде прекрасним рішення, щоб вирішити проблеми в електромережі.

Характерні риси того, що напруга відхилено від норми: слабо світяться або мерехтливі лампочки, систематичне безпричинне відключення електроприладів. Велика частина пристроїв, які ми використовуємо в побуті, повинні працювати при напрузі 220 вольт ± 10%. Однак реалії такі, що характеристики електромереж, гірше, ніж хотілося б. Крім погіршення якості життя це призводить до часткової або повної поломки дорогих домашніх електроприладів. Важко уявити щось гірше, ніж низька напруга, для цифрової техніки і високоточних пристроїв. У такій ситуації навіть час експлуатації звичайної лампочки розжарювання зменшується на порядок.

Стабілізатор напруги - саме те, що необхідно в подібних неприємних ситуаціях. Головний його плюс в тому, що він оберігає вашу домашню електротехніку від роботи в небезпечних режимах. Стабілізатор напруги працює постійно і невибагливий в плані обслуговування. На виході стабілізатор дає напругу на рівні 220 вольт автоматично коректуючи коливання і перепади напруги.

У такому режимі роботи зберігається безпеку певних приладів і електропостачання в цілому. Стабілізатор напруги захистить вас і ваш будинок, а також дозволить вам не переживати з приводу зовнішніх факторів, що впливають на електроприлади.

Однофазні стабілізатори напруги НПО «Вольт» гарантовано вирішать поставлені перед ним завдання щодо енергозбереження та захисту користувачів.

Вся техніка, підключена через стабілізатор напруги, функціонує в енергозберігаючому режимі зі стійким напругою в мережі, за рахунок цього відбувається економія електрики і збільшення тривалості життя вашої техніки, адже вся вона розробляється і створюється на певну напругу мережі, і тільки при дотриманні його гарантується зразковий режим роботи і високий ККД.

Похожие страницы