Навигация+ 

Проект дерев'яний двоповерховий Будинки з Колоди

Проект житлового двоповерхового дерев'яного будинку з каліброваного колоди

План деревянного дома из калиброванного бревна Ставши власником двоповерхового будинку з каліброваного колоди ви отримаєте не просто затишний будинок з безліччю кімнат, а й шляхетне прикраса своєї ділянки.Симпатична і функціональна веранда разом з широким балконом надають даного проекту виразний і оригінальний вигляд.

 

Головна з журналу тепер в моді, і все це завдяки horošemu мікроклімат, екологічно чистий матеріал primenâemym Будівництво і добре Очищення теплоізоляція, Tak купол НАВІТЬ treskučie морози не страшні.А внутрішнє планування особливо порадує сім'ю з 3-4 осіб своєю раціональністю.

 

Перший поверх прекрасно вмістив кухню-їдальню, затишну вітальню з драбиною, містку приходжу і тамбур, санвузол і окрему котельню.Другий поверх цілком призначений для зони відпочинку - три комфортабельні спальні і санвузол, що дуже зручно для повноцінного комфортного проживання.

 
     
  • Будинок kalibrovannogo колоди;
  •  
  • Загальна площа: 147 кв.
Возможно, вам понравится
190 м2 Проект будинку з
190 м2 Проект будинку з
Оздоблення дерев яного дома.МОГУТА
Оздоблення дерев'яного дома.МОГУТА
Проект будинку ПД-005 від ДІМ В
Проект будинку ПД-005 від ДІМ В

100 аеропортів Тур Хейєрдал & Nbsp; & mdash; & NBSP; Велика Епоха
Snačala з Осло на поїзді dobralis 'в Марсель. Pereplyv Атлантичний океан, із наступного Panamskomu каналу, Тихий океан, вони dobralis 'на Таїті.

Похожие страницы