Навигация+ 

Проекти дерев'яних будинків Колода Оцилиндрованное

Дерев'яні будинки з колоди під ключ - комфорт еліт-класу

ФОТОАЛЬБОМ
12 3 4 5 6 7 наступна & gt;  

Будь-яке житло, побудоване за сучасним проектом з цільної деревини, за ступенем комфорту можна без сумнівів прирівняти до житла еліт-класу.Компанія «Арт-Нік» дозволить Вам сповна насолодитися здорової атмосферою дерев'яного котеджу.

 

В будинках з оциліндрованих колод передбачаються всі необхідні роботи по забезпеченню максимальної утеплення стін, завдяки чому така споруда буде зберігати тепло в зимових умовах.Разом з тим, здатність дерев'яних будинків з колоди до повітрообміну дозволяє навіть при закритих на ключ дверях і вікнах постійно оновлювати повітря в приміщенні.

 

Пористість деревної структури забезпечує хороший рівень звукоізоляції, а що містяться в хвойних породах смоли не тільки насичують повітря лісовим ароматом, але і знищують хвороботворні бактерії і мікроорганізми.

 

Будинок з оциліндрованих колод, проект якого реалізований безпомилково, володіє найвищим рівнем міцності і здатний протистояти навіть пожежам.Все це дає ще більше доказів на користь того, щоб відмовитися від цегельних будівель і задуматися про замовлення дерев'яного будинку з колоди, тим більше що ціни на таке житло, виконане під ключ, цілком доступні.

 

Представляємо будинку з оциліндрованих колод за власними проектами

 

Замовивши споруду дерев'яного будинку з колоди під ключ в «Арт-Нік», Ви в розумні терміни і за прийнятну ціну Ви стаєте власником житла, що має всі необхідні зручності і повністю придатного для негайного заселення.Це може бути як відносно невелика будова площею близько 50 м2, так і величезний будинок з оциліндрованих колод, проект якого передбачає площу більше 200 м2.Будь-яке з споруд може похвалитися вдалим плануванням і привабливим зовнішнім дизайном.

 

В зведенні будинків за своїми проектами ми використовуємо тільки оцилиндрованні колоди з деревини вищого класу якості, доведеної до оптимальної стадії просушування, і застосовуємо методики, неодноразово випробувані на практиці в Росії і у наших західних сусідів.Завдяки чудовій зовнішньому вигляду, які мають дерев'яні будинки з колоди, вони не вимагають виконання додаткової зовнішньої обробки.У всякому разі, все це можна сказати про будинки з оциліндрованих колод, побудованих майстрами фірми «Арт-Нік» за прийнятними цінами.

Возможно, вам понравится
Будинок з оциліндрованих колод
Будинок з оциліндрованих колод
РОСІЙСКИЙ ДІМ оциліндрованноє
РОСІЙСКИЙ ДІМ оциліндрованноє
Оциліндрована колода. І
Оциліндрована колода. І

Дерев'яні технології при будівництві будинку & Nbsp; & mdash; & NBSP; Telegraf.by
Коли будівництво takih балок ispol'zuût brevno - матеріальних, rasprostranennyj для Білорусі.Але, в будь-якому випадку, спершу необхідно переглянути проекти дерев'яних будинків і вибрати вподобаний варіант.Колода можна .. Оциліндрованниє колоди виготовляються на заводі.

Похожие страницы