Навигация+ 

Спортивне харчування

Опубликовано Январь 31, 2017 – 09:44

Американська компанія BSN - Bio-Engineered Supplements and Nutrition, Inc. - Відомий у світі виробник спортивного харчування і харчових добавок. Це підприємство було створено в 2001 році в місті Boca Raton (США, Флорида) і за 10 років існування завоювало визнання тисяч споживачів. Ймовірно, важливу роль в успішності бренду BSN зіграв той факт, що президентом цієї компанії є професійний бодібілдер Ентоні Пресіано, який прекрасно знайомий з питанням спортивного харчування не тільки теоретично, але і практично.

Вы можете купить BSN по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Продукція BSN сьогодні - це різні анаболічні комплекси (не потрібно плутати їх з анаболічними стероїдами, які є забороненими в спорті препаратами), високобілкові суміші (добавки, що складаються на 70-90% з білка різного походження - сироватковий, молочний, яєчний, соєвий протеїн, гідролізат молочної сироватки), креатин (Азотомісткі карбонова кислота, яка бере участь в енергетичному обміні в м'язових і нервових клітинах) і т.д.

Спортивні добавки BSN - це можливість домогтися того, щоб Ваше тіло відповідало уявленню про ідеальну фігуру. За оцінками бодібілдерів, які вживали продукцію цієї компанії, позитивний ефект починає проявлятися буквально з першого дня. Після прийому спортсмен відчуває прилив енергії, що допомагає йому тренуватися більш інтенсивно і, відповідно, отримувати кращі результати.

Похожие страницы