Навигация+ 

Декоративна плитка

Опубликовано Январь 18, 2017 – 17:40

Декоративна плитка володіє високими естетичними якостями. Це досить легкий, екологічний матеріал, який використовується для облицювання будь-яких приміщень. Зараз особливо популярна декоративна плитка під камінь, цегла, також користується попитом кераміка з рослинними мотивами, орнаментом.

Прекрасным решением будет декоративная плитка под кирпич на кухне, она предаст изысканности и уюта.

Виробники пропонують покупцям величезний вибір колекцій кераміки, до складу яких можуть входити декоративні вставки, панно, бордюри. Декоративна плитка виготовляється різної фактури, форми, розмірів. Вона може бути матовою, напівматовою, глянсовою. Підібрати цей облицювальний матеріал можна під будь-який стиль інтер'єру. Традиційно декоративна плитка використовується для обробки кухні та ванної кімната. Але останнім часом стало модно застосовувати кераміку для обробки житлових кімнат, комерційних, громадських приміщень.


Декоративна плитка під камінь використовується в оформленні віталень, кабінетів, холів в офісних будівлях. Натуральний камінь - це дорогий і важкий матеріал. Щоб створити ексклюзивний інтер'єр в класичному, готичному стилі або під старовину, необов'язково купувати мармур або граніт. Декоративна плитка під камінь, стане відмінною заміною натуральному матеріалу.

Тривалий час модним трендом в обробці інтер'єру залишається декоративна плитка під цеглу. Вона може використовуватися в ультрамодному кухонному дизайні, в стилі інтер'єру хай-тек, кантрі. Цегляна плитка стає прекрасним доповненням до дерева, вона відмінно виглядає з металом, склом та іншими сучасними матеріалами. Декоративна плитка під цеглу створює домашню атмосферу на кухні, додає солідності і респектабельності робочого кабінету. Цегляної плиткою можна виділити віконні, дверні прорізи, кути. Імітація цегляної кладки може бути суцільною або частковою, її фрагменти можна пофарбувати в інший колір або виділити підсвічуванням.

Похожие страницы