Навигация+ 

Гранітна бруківка: характеристики і переваги

Опубликовано Июль 25, 2019 – 16:34

Мощення поверхні землі бруківкою з натурального каменю в наш час може мати як декоративний, так і практичний характер.

Забронировать и купить ж/д билет вы можете на нашем сайте в любое для вас удобное время.

Бруківка - це здавна відомий будівельний матеріал, який активно використовувався в європейських країнах для будівництва доріг, викладання вулиць і мостових. Найбільш поширеним сировиною для виробництва бруківки в даний час є граніт, але зустрічаються і інші високоміцні гірські породи, такі як базальт і діабаз, з яких виготовляється цей матеріал для мощення.

Естетична гранітна бруківка радує око і в багатьох містах РФ. Сучасні методи обробки каменю і масштаби виробництва матеріалу роблять бруківку все більш доступною і затребуваною для мощення як муніципальних ділянок населених пунктів (парки, набережні, мостові історичній частині старовинних міст, тротуари і пішохідні доріжки, а також проїжджу частину), так і для приватних домовласників, які із задоволенням використовують її на своїй території, викладаючи стежки, оформляючи зони відпочинку, в'їзд на ділянку.

У бруківки, виконаної з натурального каменю, є ряд переваг, завдяки яким вибір часто падає на неї.

По-перше, твердість гірських порід забезпечує особливу міцність і несучу здатність будівельного матеріалу. Ці фізичні властивості бруківки дозволяють витримувати несприятливі атмосферні дії, що включають різкі сезонні перепади температур і опади, а також інтенсивні ударні навантаження, вібрацію, тиск.

З огляду на технологію укладання каменю на поверхню землі, на бруківці не утворюється калюж під час і після дощу: вода безперешкодно вбирається в землю, йдучи крізь зазори між елементами мощення.

При нагріванні бруківки на спекотному сонці не відбувається її розм'якшення. При тих же умовах, наприклад, асфальт починає виділяти леткі токсичні пари. Гранітна бруківка ж абсолютно безпечна.

Якщо виникає необхідність проведення підземних або іншого виду ремонтних робіт, бруківка дуже просто демонтується, а після її можна зібрати в тому ж місці і в тому ж вигляді без змін. Укладання бруківки - процес не дуже складний, з ним може впоратися людина без спеціальної кваліфікації, причому, як вручну, так і за допомогою спеціальної плиткоукладочних техніки.

Декоративні характеристики бруківки (колірна гамма і можливість виготовлення плитки різної форми) порадують навіть найвибагливіших естетів в ландшафтному дизайні.

Похожие страницы