Навигация+ 

Незаконна споруда - що з нею робити?

Опубликовано Апрель 5, 2017 – 17:57Такі будови можуть не отримати дозволу на експлуатацію, або ж отримання такого дозволу виявиться вкрай проблематичним, оскільки в наявності порушення затвердженої місцевим самоврядуванням загальної та детального планування, затвердженого проекту та дозволу на будівництво. Незаконна споруда може понести вам більше витрат, ніж «дорожча» законна, розберемося детальніше.

вигідно забудовникам

У період недавнього будівельного буму багато забудовників порахували більш вигідним для себе на набутому ним земельній ділянці замість затвердженого детальної плануванням або дозволом на будівництво одного приватного будинку побудувати, наприклад, парний будинок.

Однак людина, що стала власником будинку, повинен знати, що для всіх нових будинків необхідна наявність проекту і відповідних дозволів на будівництво та експлуатацію. При відсутності дозволу на експлуатацію слід неодмінно дізнатися, чому вона не була видана.

Якщо за словами працівника управи однієї з волостей в околицях Таллінна, для вирішення подібної проблеми довелося навіть як виняток переглянути стару загальне планування і затвердити нову, то, на думку представника іншого муніципалітету, подібні незаконно зведені будівлі дозволу на експлуатацію не отримають, і з- за незаконних споруд зміни в планування вносити не будуть.
нелегальні споруди

Доска строганная лиственница купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Правосуддя не дрімає

У деяких інших сусідніх зі столицею самоврядуванні до проблеми поставилися більш стримано, визнавши, що не бачачи конкретного об'єкта і не ознайомившись з обставинами, не можна робити поспішні висновки. Однак при цьому була відзначена складність ситуації, яка загрожує виникненням проблем.
Проблеми зі страховкою

Житло, яке не відповідає проекту, може піднести своєму власникові неприємний сюрприз у разі виникнення нещасного випадку, коли мова зайде про виплату страхового відшкодування.

Наприклад, коли в незаконно перебудованому будинку спалахнула пожежа, страхова фірма відмовилася виплатити молодій сім'ї страхову компенсацію, оскільки будинок був перебудований без проекту, при цьому був відсутній дозвіл на будівництво і експлуатацію.

Сім'я, роками виплачувала страхові внески і розраховувала на повну компенсацію виник в результаті страхового випадку збитків, звернулася до адвоката і, пройшовши через непрості переговори, змогла отримати менше однієї чверті передбаченої суми, оскільки експертиза встановила, що почався пожежа виникла внаслідок загоряння дерев'яного стельового перекриття, побудованого занадто близько до труби каміна.

Похожие страницы