Навигация+ 

Натяжні стелі в прихожей

Опубликовано Апрель 6, 2017 – 16:05Натяжна стеля - надійний, практичний і красивий обробний матеріал, який гідно оцінять любителі ексклюзивного дизайну. Поєднуючи в собі яскравий стиль, безпеку і сучасність, натяжні стелі є ідеальним вибором для оформлення інтер'єру передпокою. Співпраця з компанією «Ленінградські Вікна і Стелі» допоможе кардинально змінити на краще зовнішній вигляд Вашої передпокою.

Натяжна стеля в передпокої - легке втілення дизайнерської думки

Сучасного вигляду обробки без праці приховує недоліки і нерівності стель старих і нових квартир. Підвісна конструкція успішно маскує комунікації, дозволяючи встановлювати світильники неймовірну складність. При бажанні надати передпокої унікальний і функціональний стиль слід придивитися до натяжних стель.

Услуга смс рассылка по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Особливість матеріалу полягає в можливості реалізувати практично будь-які дизайнерські ідеї. Завдяки різноманітності кольору, текстури, конструкцій кінцевий результат залежить виключно від Вашої творчої задумки. Комбінації концепцій і рішень дозволяють втілювати тисячі відмінних один від одного проектів. Яким буде коридор, залежить тільки від фантазії оформлювача.
Як створити потрібний ефект за допомогою натяжної стелі
Монтаж натяжної стелі в прихожей

Ледь переступивши поріг хати, візитер часто потрапляє в тьмяно освітлену кімнату, де під ногами неодмінно валяється пара взуття, а на стіні висить верхній одяг мешканців. Подібна картина спостерігається як в радянських «хрущовках», так і в малогабаритних новобудовах СПб. Змінити площа коридору, акуратно розклавши предмети гардероба по широким полкам - не реально, але відвернути від них увагу - під силу кожному. Натягнути глянсове полотно світлих відтінків, продумати систему освітлення, зробити яскравий акцент на стелі - дієвий спосіб прикрасити інтер'єр.

Колір плівки натяжної стелі підбирається в залежності від бажаного ефекту:

Якщо необхідно візуально збільшити простір, рекомендується зробити вибір на користь глянцевого полотна світлих тонів. Дзеркальна поверхня бежевого, білого, масляного кольору створює ілюзію просторого приміщення. Іноді доречно поекспериментувати, використовуючи соковиті, насичені, яскраві відтінки.
У прихожих без дефіциту квадратних метрів має сенс встановити багаторівневий натяжна стеля: гіпсокартонна основа в поєднанні з сатиновим полотном, доповнена точковими світильниками виглядає стильно.
Теплих тонів матові полотна застосовуються в кімнатах з високими стелями, холодних - з низькими.
Важливо враховувати стильовий напрям інтер'єру. Класичний стиль не гармоніює з блискучим стельових покриттям, а хай-тек чудово виглядає з глянцем.

Розкішні натяжні стелі в прихожей за низькими цінами

Щоб вирішити проблему вибору натяжної стелі, необхідно розглянути всі аспекти: тип матеріалу, вартість, якість. Те, що раніше вважалося розкішшю, сьогодні без ризику розорення може дозволити собі кожен житель Санкт-Петербурга. «Ленінградські Вікна і Стелі» пропонує натяжні стелі від виробника, і надає надійних фахівців, готових протягом одного дня здійснити завмер і монтаж конструкції. Результат якісної роботи наших співробітників буде радувати вас довгі роки. Єдина умова - правильний догляд за виробами. І на цю тему наші майстри теж Вас проконсультують!

Похожие страницы