Навигация+ 

Підготовка будинку до зими

Опубликовано Июль 9, 2017 – 10:06

Підготовка будинку до зиминя осінь і ви не впевнені, що ваш будинок готовий до зими? Ще не надто пізно, щоб утеплити будинок, і вам не доведеться витрачати багато часу. Всього за одні вихідні ви можете закінчити всі 10 з цих пунктів і підготувати будинок середніх розмірів до зими.

Зробіть утеплення будинку щорічний процедурою, як прикраси для Різдва, і ви почнете розвивати систему, яка буде йти швидше і швидше з кожним роком. Ці прості і недорогі речі, які легко заощадять сотні гривень протягом тільки однієї зими.

Ви можете мати велику систему опалення, але це не означає, що вам потрібно буде запустити її постійно в цю зиму. Вчіться утеплювати свій будинок, і ви дасте своєму нагрівача і вашому гаманцю велику перерву в цьому році.

Профессиональные услуги адвоката в москве по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

1. Важкі портьєри

Перехід від легких літніх штор до тяжких зимовим робить чудеса для захисту від холоду з кімнати. Знайдіть деякий важкий матеріал, який вам подобається, деякі люди навіть мають ізоляційні драпірування. Тримайте штори відкритими, коли світить сонце, щоб природний приплив тепла від сонця зігрів ваш будинок, а потім закривайте їх в кінці коротких зимових днів. Зробіть це частиною вашого повсякденного життя.

2. Встановіть штормові екрани

Установка штормових вікон на сьогоднішній день є найбільш ефективним способом утеплити свій будинок. Це означає, що прийшов час помістити їх в сараї або на горищі, щоб тримати їх у безпеці вологою зимою. Використовуючи їх, ви отримує подвійну ефективність від засклення в зимовий період. Не кажучи вже про те, що захист від бур продовжує термін служби стулки вікна. Це не тільки зберігає тепло, а й збільшує термін служби ваших вікон.

3. Заклейте ваші вікна

Ви, ймовірно, не буде відкривати свої вікна протягом кількох місяців, так що утеплювати щілини в вікнах

4. Очистіть водостічні труби

Після того, як листя опало, очистіть водостоки, щоб дати шлях таящему снігу. Це дозволить скоротити деревну гниль, утворення бурульок і полою навколо даху і водостоків.

5. Купіть хороше ковдру

В кінцевому рахунку ваш будинок не повинен бути теплим, тільки ви. Купівля теплого або електричного ковдри дозволить вам налаштувати термостат вниз і заощадити гроші, які ви витратили на ковдру в перші пару місяців.

6. Кімнатні обігрівачі

Чи є причина нагрівати іншу частину будинку в нічний час, за винятком спалень? НІ! Відразу встановіть в кожній спальні обігрівач (і, можливо, у ванній кімнаті), так що ви можете знизити температуру в нічний час, але як і раніше залишатися в теплі і затишку у вашому ліжку.

7. Перевірка котла

Перед тим як погода почне псуватися, виконайте перевірку вашої системи опалення.

8. Переверніть жалюзі

Я вражений тим, скільки людей не мав ні найменшого уявлення про цю функцію на жалюзі, але це абсолютно блискуча особливість. Якщо у вас є віконниці або жалюзі, змініть напрямок ламелей на зиму. Планки повинні бути спрямовані так, щоб ви могли бачити вниз через вікно протягом зими і вгору в літню пору. Це зберігає холодне повітря близько до вікна і не дозволяє йому поширюватися в кімнату.

Похожие страницы