Навигация+ 

​Ремонт в новій квартирі: що і як робити

Опубликовано Март 23, 2018 – 16:14

Ремонт в новій квартирі: що і як делатьПрактіческі завжди кожна людина купує житло для себе житло. Станеться це може сьогодні, може, може через місяць, через рік, десять років і т.д., але це рано чи пізно трапляється, оскільки по знімних квартирах не завжди зручно жити, особливо якщо у вас сім'я і діти.

Отже, ви купили нарешті житло, і здійснили мрію всього свого життя. Найчастіше квартири здаються своїм власникам як з невеликим ремонтом (проведені комунікації, зроблені стелі і підлоги, вставлені вікна), так і без нього. У першому випадку залишається зробити лише косметичний ремонт, а в другому вам доведеться робити все самому. Щоб істотно змінити на краще квартиру, можна звернутися до досвідченого дизайнера, який зможе зробити її максимальної комфортної для проживання і при цьому приховати всі можливі вади. Природно, що платою за це буде те, що робочі або ви самі перетворите свою квартиру в непридатну для проживання, тому доведеться все грунтовно переробляти.

Пуринетол купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Тепер давайте пройдемося по тому, як краще перепланувати основні кімнати.

У залі або вітальні зазвичай приймають гостей, а тому це та кімната, яка надовго залишиться в їхній пам'яті. Саме тому вітальня повинна бути максимально світлою, комфортної і затишної. Крім цього, в залі найчастіше збирається сім'я і проводить разом основну частину часу, оскільки якісний ремонт і дизайн приміщення дозволяє сім'ї ще більше зблизитися.

Спальна кімната в основному використовується для відпочинку, гостей сюди водять рідко. Перш ніж починати ремонт у ній, слід заздалегідь визначитися з тим, що вам буде потрібно для повноцінного відпочинку після важкого робочого дня. Одні люди можуть спокійно відпочивати, коли їх оточують яскраві і різкі квіти, інші ж бажають, щоб це були спокійні і теплі кольори. Правильно підібрати колір під ваш настрій зможе дизайнер, якому слід розповісти про ваші уподобання.

Що ж стосується дитячої, то тут все трохи інакше, адже це сама неординарна кімната, де немає жодних заборон або обмежень. Поцікавтеся у дитини про його думці, як він хоче, щоб виглядала кімната, і нехай ці побажання будуть дещо дивними - вас вони не повинні лякати. Якщо в кімнаті будуть жити кілька дітей, то постарайтеся дізнатися думку кожного і спробуйте їх поєднати. Це можна зробити шляхом умовного поділу кімнати. Прикладом, дві стіни ви робите згідно побажань одну дитину, а інші дві присвячуємо другого. Не соромтеся, адже дитячий світ фантазій дозволяє вам подумки повернуться в минуле і згадати якими були ви, і тим самим порадувати свою дитину.

Як бачите, ремонт житла варто робити по максимуму, а саме найняти професійного дизайнера, за допомогою якого ви створите свій, унікальний проект. За бажанням покупця, наприклад, в нових квартирах в Казані від будівельної компанії "Сіті Буд" виконується ремонт за наданим покупцем проект-дизайну, якщо не влаштовує варіант з предчистовой обробкою. Теж саме стосується і робітників - їх краще наймати в тій компанії, в якій ви зверталися до дизайнера, адже разом ці люди зможуть створити справжнісінький шедевр мистецтва з вашої квартири.

Похожие страницы