Навигация+ 

Що таке габіони і їх різновиди

Опубликовано Декабрь 8, 2017 – 05:56

Сучасні можливості дозволяють розраховувати на створення унікальних композицій ландшафтного дизайну, коли можна без проблем змагатися з сусідами і серйозно здивувати гостей. Оригінально оформити присадибну територію - це не просто висадити кілька дерев і чагарників, а перед ґанком спорудити привабливу клумбу. В даному випадку все повинно бути продумано до дрібниць і використані найактуальніші рішення.

Профессиональное изготовление архитектурных макетов быстро и качественно.

Габіони - це не тільки чудовий декоративний елемент, але і міцне інженерна споруда. Ці конструкції використовуються здавна, оскільки подібними спорудами зміцнювали берегові лінії, насипу, схили. Якщо перевести слово «габіон» з італійської мови, то вийде «велика клітка».

Детальніше про конструкційних особливостях габіонів

По суті, Габіони іменується вельми приваблива конструкція - деякий ділянку, укладений в металеву сітку. Іноді надходять і по-іншому. З металевого дроту формують контейнер, в якому будуть знаходитися спеціально призначені для цього матеріали:

колотий цегла,

щебінь,

кора і листя,

пісок і галька.

Габіони вже давно міцно закріпилися в ландшафтному дизайні, оскільки чудово виступають в ролі підпірних стінок, з їх допомогою організовуються дивовижні огорожі. Дані конструкції вельми успішно замінили бетонні споруди. Для їх створення потрібно мінімум фінансових вкладень, до того ж, вони складаються виключно з екологічно чистих і безпечних матеріалів.

Габіони розрізняються по конструкционному виконання

Оригінальні споруди в класичному розумінні поділяються на три типи:

коробчатой конфігурації - габіони Джамбо;

циліндричної модифікації (мішки);

матраци Рено.

Останній варіант зазвичай затребуваний, коли необхідно зміцнити берегові лінії водних об'єктів. Споруди виглядають досить компактно, виступають від рівня землі всього лише на сімнадцять сантиметрів, саме тому конструкції вдається без проблем повторити всі вигини рельєфу. Вона тривалий період часу буде залишатися міцною і міцною, не перетворюючись на рідку безформну масу.

Найчастіше віддають перевагу Габіони коробчасті типу. У довжину споруда максимально досягає шести метрів, мінімум - два. Його ширина коливається в межах одного або двох метрів, висота обмежена одним метром. Розмірні параметри габиона можна кілька коригувати в залежності від того, з якими завданнями він має справлятися.

Коробчатий габіон - це ідеальна споруда для формування фундаментної основи під полегшені конструкції, а також з них виходять відмінні підпірні стінки. Головна характеристика габиона в цій ситуації - це його властивості, що стосуються надійності, міцності. Відповідно, створення конструкції відбувається за допомогою міцної дроту зі сталі.

Конструкції циліндричної модифікації прекрасно підходять для ускладненою рельєфній місцевості. Вони, завдяки специфічній формі поряд з сіткою з металу, володіють декількома найважливішими перевагами. По-перше, вони дуже гнучкі, а по-друге, ще й жорсткі.

Дизайн габіонів може бути самим неординарним і цікавим. Наприклад, вельми ефектні конструкції виходять у вигляді тераси. Габіон відмінно підходить для формування основи під висадку декоративної флори. Рослини розвиваються в сприятливих умовах, тому як габіони мають відмінну водопроникність. Коробчатими моделями дивовижно оформляють штучно створені водойми. Габіон може володіти різним зовнішнім виглядом, йому надають різноманітні обриси, але, безумовно, неординарні конструкції тільки прикрашають садову територію.

Похожие страницы