Навигация+ 

Ущільнювач для ПВХ вікон

Опубликовано Апрель 21, 2017 – 07:52


Металопластикові конструкції в наш час набули найширшого розповсюдження завдяки своїй функціональності і практичності. Віконні, балконні та вітражні системи, для виготовлення яких використовується сучасний ПВХ-профіль, ідеально вписуються в будь-який інтер'єр, не потребують ретельного догляду і чудово справляються зі своїми основними обов'язками. Але так чи безхмарна і безпроблемне експлуатація пластикових конструкцій?

 Вы можете получить качественное образование по системе Online Law Degree по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Ущільнювач для ПВХ вікон
Ущільнювачі для віконних систем

Виробник гарантує тривалий термін служби своїх виробів, але його тривалість безпосередньо залежить від якості застосовуваних у виробництві комплектуючих, таких як профілі, склопакети, фурнітура.

І тут далеко не останнє місце займає ущільнювач для пластикових вікон, так як досить часто очікуваного ефекту від конструкцій з ПВХ немає, вони погано захищають від холоду, шуму і пилу. Дана проблема може виникнути через втрату еластичності гумок, вони могли розсохтися на увазі свою старість або неправильної експлуатації. Звичайний термін служби виробу - 3-5 років, по закінченні цього часу його потрібно замінити.
Як дізнатися, що вашим вікнам потрібна заміна ущільнювача

Зрозуміти, що конструкції потребують профілактики, досить просто. Якщо ущільнювач втратив своє функціональне призначення і властивості, то можна спостерігати такі проблеми з віконними системами:

Конденсат на профілі і стеклах. Його поява говорить про погане закритті стулок, в результаті чого відбувається зниження температури внутрішніх стекол в склопакеті і з'являється «піт» на певних ділянках.
Промерзання профілю. Під час морозу відбувається утворення криги на внутрішній поверхні ПВХ-конструкції через повну або часткового зносу ущільнювачів гумок.
Протяг, біля вікон "гуляє" холодний або тепле повітря. Якщо дмуть пластикові конструкції, заміна гумки просто необхідна для таких конструкцій. Через неправильну або тривалої експлуатації ущільнювач зносився, що призвело до нещільного прилягання стулок до рам. Вирішити цю проблему можна тільки заміною вироби.

Похожие страницы