Навигация+ 

Вінілові покриття

Опубликовано Январь 29, 2017 – 20:26Вініловий ламінат має ряд переваг, поєднуючи в собі кращі характеристики ламінату та лінолеуму. Одним з основних якостей даного матеріалу є висока міцність. На поверхні вінілового ламінату не залишається слідів від меблів та інших видів вм'ятин. Також, це абсолютно вологостійкий матеріал, який чудово підходить для укладання у ванній кімнаті, кухні та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.

Вы можете приобрести виниловый ламинат finefloor по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Вініловий ламінат має порівняно високу звукоізоляцією, при падінні на підлогу предмети не видають гучних звуків, а високі теплоізоляційні властивості дозволяють комфортно почувати себе при ходьбі босоніж. Даний матеріал безпечний з екологічної точки зору, він не виділяє шкідливих речовин.

Ще одним з переваг вінілового ламінату є широкий асортимент всіляких дизайнів. Він виготовляється як квадратної, так і прямокутної форми, простий в монтажі і легкий в подальшої експлуатації і догляді.

Зустрічається двох видів: клейовий тип і ламінат з замковим з'єднанням.

Укладати дане покриття рекомендується на рівну чисту поверхню, хорошою підставою буде самовиравнівающаяся стяжка або листи фанери 10 мм завтовшки.


Переваги вінілового ламінату

Покриття виробляється з екологічно чистих матеріалів методом гарячого пресування. В його основі - полівінілхлорид (ПВХ), який доповнюється кварцом, щоб максимально виключити стираність і збільшити міцність. Звідси, зустрічаються інші назви покриття: вінілова плитка, модульні підлоги ПВХ, плитка ПВХ, кварц вініловий ламінат, кварц-вінілова плитка.

Матеріал можна укладати в приміщеннях з температурою в діапазоні від -30 C до + 60 C, що в поєднанні його 100% вологостійкість прекрасно підходить як для ванної, так і для кухні. Вініловий ламінат монтується легко і швидко - в залежності від моделі - або просто на клей або за допомогою клейових смужок на плитках, або за допомогою замкових з'єднань (пазовий метод).

Похожие страницы