Навигация+ 

Як показати, що ви можете працювати в команді

Опубликовано Август 26, 2018 – 07:04


Робота в команді - важливе вміння, якому повинен навчитися будь-який фахівець. Багато технічних професії побудовані на роботі всієї команди, де кожен її член виконує свою яку-небудь функцію, а результат роботи оцінюється в цілому. Тому роботодавець, приймаючи на роботу фахівця, оцінює не тільки його професійні навички, але ще і вміння працювати в команді. Спеціаліст повинен бути готовий показати на якому рівні він має цим умінням. Як показати і довести роботодавцю, що ти володієш цими навичками і зможеш влитися в колектив?

Сегодня всем рекомендуется искать работу в Киеве по ссылке в еженедельнике "Пропоную Роботу", где каждый специалист может подобрать для себя вакансию.

Робота в команді має на увазі під собою конкретну манеру поведінки, адже доводиться спілкуватися з людьми різних спеціальностей і характерів. Давайте розберемося, що повинен вміти робити «командний гравець». Такий фахівець повинен вміти слухати і чути. Це два різних поняття, які відрізняються по собі ефективністю і результативністю. Мало просто слухати, щоб розуміти бажання один одного, необхідно чути, чого хочуть і вимагають від тебе інші. Такий фахівець повинен вміти швидко включатися в роботу всього колективу, приймати встановлений колективом ритм, інакше це загрожує порушенням тимчасових рамок здачі завдань і проектів. Робота в команді вимагає визнання своїх помилок, прийняття чужих точок зору, особливо, якщо вони виявляються краще. Командний гравець повинен бути чуйним і готовий допомогти колегам надати інформацію, поділитися контактами, в свою чергу так само вільно приймати допомогу від інших.

Якщо ви і правда хочете показати свої успіхи в роботі з командою, то ви повинні вибрати правильно час. Якщо ви тільки прийшли на нове місце роботи і ще погано знаєте своїх колег по командній роботі, а також в якому темпі вони працюють і які їхні особливості, то вам краще перечекати проявляти себе і показувати уміння на оцінку. Попрацюйте з ними кілька місяців і вивчіть кожного фахівця. Коли ваша з ними робота досягне злагодженості, тоді можете запропонувати керівнику оцінити свої вміння.

Якщо ви вирішили проявити себе і показати першокласну командну роботу, а зараз ви працюєте індивідуально, то проявляйте ініціативу: запропонуйте свою кандидатуру, пропонуйте колегам свою допомогу, викликає самостійно, беріть участь в громадських справах.

Якщо ви беретеся за командну роботу, важливо розуміти самому фахівцеві свій творчий хист, щоб командна робота не виявилася справжнім випробуванням.

Похожие страницы