Навигация+ 

Догляд за гумовими ущільнювачами и изготовление стеклопакетов

Опубликовано Октябрь 17, 2016 – 11:49

  

У конструкції пластикового вікна грає роль кожна деталь, в тому числі і фурнітура. У більшості випадків вона створюється з якісного металу, тому експлуатується протягом тривалого часу. Але будь-які запірні механізми та складові потребують догляду, в тому числі і гумові ущільнювачі, які потрібно своєчасно очищати. Як це робити?

Профессиональное изготовление стеклопакетов быстро и качественно по лучшей цене.

Види і особливості експлуатації
Завдання гумового ущільнювача - захищати приміщення від холодного повітря і вологи, які можуть потрапляти через зазори, що залишилися між віконною рамою, склопакетом і стулками. При еластичності це виріб повинен володіти водовідштовхувальними властивостями, до того ж його потрібно своєчасно протирати і обробляти мастилами на основі силікону. Сучасні гумові ущільнювачі бувають двох видів:
з етилен-пропіленова каучуку: відрізняються високою якістю, можливістю експлуатації в широкому температурному режимі, низькою чутливістю, високою міцністю і еластичністю;
з термоеластополімера: це вогнетривкі вироби з невеликим радіусом заокруглення і в широкій колірній гамі. Механічні властивості деталі залежать від температурного режиму: при низькій - твердіє, при високій - пом'якшується.

За гумовими ущільнювачами потрібен щорічний догляд, який полягає в своєчасному змащення всіх рухомих і тертьових елементів. Для цього використовується машинне масло або спеціальна змазка.


Як очищати?
У більшості випадків для виробництва гумових ущільнювачів використовується каучук, і очищати їх можна за допомогою нейтральних миючих засобів, гліцерину, силіконових мастил. Доглядаючи за вікнами, варто звертати увагу і на гумові деталі, які розташовуються не тільки на стулках, але і по всьому периметру рами. Доглядати за ними просто: досить протирати їх губкою, змоченою в теплому мильному розчині. Під пелюстками ущільнювачів не повинно бути бруду - її слід ретельно видаляти. Після висихання аксесуари змащуються гліцерином або іншими засобами, в складі яких є дана речовина. Не можна застосовувати абразивні речовини, хімічні та органічні сполуки, які можуть позначитися на руйнуванні матеріалу.

Від своєчасного уваги до стану гумових ущільнювачів залежить збереження теплозберігаючих властивостей пластикового вікна і хороші показники герметичності і шумоізоляції.

Похожие страницы