Навигация+ 

Електрогенератори для заміського будинку і дачі

Опубликовано Март 29, 2017 – 07:16

Багато жителів і власники заміських будинків і дач потрапляли в ситуацію, коли відключають електроенергію, як правило, це відбувається в самий невідповідний і відповідальний момент. Щоб раз і назавжди вирішити проблему з відсутністю електрики на дачі, необхідно придбати сучасний електрогенератор, він здатний забезпечити незалежність від комунальних служб і стане альтернативним автономним джерелом електричної енергії.

Качественный ремонт электростанции осуществляют наши специалисты по выгодной цене.

Електрогенератор є апарат, що перетворює механічну енергію в електричну. У його склад входить генерує пристрій і двигун внутрішнього згоряння, який розміщений на сталевій опорі. Запуск агрегату відбувається автоматично, як тільки відключається мережу, вручну або за допомогою електростартера.

Електрогенератори бувають бензинові та дизельні, у кожного з двох типів є свої позитивні і негативні сторони.

Бензинові електрогенератори мають іншу назву - портативна бензинова електростанція. Їх чітка і безперебійна робота двигуна карбюраторного типу залежить від якості палива. Як правило, бензин повинен бути таких марок як: АІ-92, АІ-95 або АІ-98.

Бензинові електрогенератори найчастіше застосовуються для того, щоб забезпечити резервне електроживлення харчування і сезонне. Апарати мають невелику вагу, вони компактні і зручні в експлуатації. Працюють бензинові електрогенератори порівняно не шумно, їх легко запустити в холодну погоду. Серед головних переваг подібного типу генераторів є те, що він порівняно недорогий, чим приваблює велике коло споживачів.

Серед недоліків бензинового електрогенератора можна відзначити його недостатню для великих будинків потужність, неможливість тривалої роботи без перерв, а також наявність шкідливих вихлопних газів, що характерно для всіх бензинових двигунів.

Дизельні електрогенератори експлуатуються довше, ніж бензинові , вони набагато могутніше їх, у зв'язку з чим можуть бути використані як основне джерело електроенергії, а не як додатковий.

Дизельні електрогенератори економічні і мають досить тривалий робочий ресурс, вони менше забруднюють повітря вихлопами. Однак і у такого типу генераторів є деякі недоліки, вони галасливі в роботі, мають велику вагу і, що є важливим моментом, високу ціну.

Вибираючи електрогенератор для будинку або дачі необхідно враховувати площу будинку, чи є енергоємні інженерні системи кондиціонування, відеоспостереження та інше. Для невеликої дачі, для того, щоб забезпечити роботу мінімуму електротехніки, навряд чи знадобиться потужний і дорогий агрегат.

Похожие страницы