Навигация+ 

​Коли встановлювати пластикові вікна

Опубликовано Май 7, 2018 – 19:29

Пластикові вікна - сучасні функціональні конструкції, які надійно захищають приміщення від всіх несприятливих зовнішніх впливів: опадів, пилу, протягів, холоду і спеки, вуличного шуму.

Щоб пластикові вікна бездоганно служили довгі роки, справляючись з усіма покладеними на них завданнями, необхідна якісна установка вікон з дотриманням всіх норм і вимог ДСТУ, а також застосування надійних монтажних матеріалів.

Качественный капельный полив купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Оскільки установка вікон чинить серйозний вплив на довгостроковість і якість їх функціонування, виникає питання: коли краще встановлювати пластикові вікна? Чи надає пору року і погодні умови вплив на якість установки вікон, а, отже, і на самі пластикові вікна?

Якісна і грамотна установка вікон може проводиться в будь-який час року, в тому числі і взимку! Єдиним обмеженням є температура повітря нижче -15 ° С, так як монтажна піна буде гірше розширюватися і застигати при більш низьких температурах. При морозах слабкіше -15 ° С установка вікон проводиться з використанням спеціальних «зимових» коштів монтажу. Так, «зимова» монтажна піна має більший коефіцієнт зчеплення з поверхнею і успішно використовується для установки вікон.

Деяких бентежить, що під час установки вікон взимку може сильно охолодитися приміщення. Але при правильному дотриманні технології установки професійними монтажниками, віконний проріз буде залишатися відкритим всього 20 - 40 хвилин. За цей час приміщення не встигне сильно охолодитися, а пластикові вікна будуть встановлені і надійно закріплені в віконному отворі.

Слід сказати, що установка вікон в зимовий час навіть має певний плюс: продування і інші можливі дефекти монтажу відразу ж виявляються і усуваються, тоді як при річному монтажі вони були б виявлені тільки, коли похолодає.

Замовляйте пластикові вікна в будь-який час року незалежно від погоди в компанії ГАЗДА Екозберігаючі вікна, і ми гарантуємо якісну установку вікон і їх бездоганну службу протягом декількох десятків років. До того ж, в зимовий час кількість замовлень на пластикові вікна скорочується, і Ваше замовлення буде виконано швидше. Також ви можете скористатися сезонним зниженням цін, різними акційними пропозиціями, і придбати якісні пластикові вікна зі значною знижкою, заощадивши сімейний бюджет.

Похожие страницы