Навигация+ 

​Інструкція по установці вхідних дверей

Опубликовано Ноябрь 28, 2017 – 16:58

Установка вхідних дверей - це справа не проста. Воно вимагає багато зусиль, професіоналізму з боку установника. Рішення про самостійну або професійній установці приймають на першій стадії ремонту в квартирі. В арсеналі є кілька доступних варіантів: можна скористатися послугами фахівців фірми, де була придбана двері або ж завжди є можливість зробити установку дверей власноруч.

Першочергово постане питання про необхідність викласти не завжди свідомо відому грошову суму, рідко фірми нададуть безкоштовно роботу своїх співробітників. Відсутність довіри з боку покупця по установці дверей фахівцям від фірми відразу ж обнуляє гарантію від фірми-виробника. Серйозний і уважний підхід дозволить уникнути в подальшому ряду проблем при відкритті і закритті, продовжить термін служби і експлуатації. Інформація в статті стане хорошим помічником навіть за умови, якщо установку виконуватимуть фахівці, яких можна найняти тут 

Профессиональный ремонт ipad по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У наш час контроль і якість виконання чужої установки стане своєчасним і правильним рішенням. Механізм відділення коробки від дверей залежить від виду навісів, які називають дверними петлями.

Існує два різних види петель:

Розбірні петлі: знадобиться ломик. Потім потрібно двері відкрити, створити кут більше 80 ° C, підняти вертикально. Двері повинні самостійно зійти з петель.

Інструкція по установці вхідних дверей

Нерозбірні петлі: в відкручування знадобиться викрутка. Далі самостійно можна приступати до демонтажу самої коробки. З коробки витягують всі цвяхи і анкера, далі виробляють розпил бічних стійок в середині бруса. Ломиком знімаємо розпиляні частини стійки. Металеві дверні коробки доставляють більше труднощів в роботі. Є ймовірність, що доведеться вдатися до безпосередньої допомоги болгарки. Після демонтажу необхідно потурбуватися наявністю молотка, далі відбити всю постраждалу від демонтажу штукатурку. Отримуйте залишки шумо / звуко / теплоізоляції, гнуті цвяхи, фрагменти розчину.

Похожие страницы