Навигация+ 

​Перегородки з гіпсокартону в ремонті квартир

Опубликовано Апрель 18, 2018 – 16:21

Дуже часто куплена квартира «нав'язує» її власнику планування, тісні кухню і вітальню, а також непропорційно великі коридори і крихітні ванні кімнати.

Звичайно, можна поміняти житло, .. але є варіант більш цікавий і менш витратний! Перегородки з гіпсокартону

Гіпсокартонні перегородки - це не тільки легкий спосіб розпланувати квартиру на свій розсуд, але і досить надійний варіант. Конструкція гіпрочной перегородки дозволяє передбачити дуже важливі аспекти: шумоізоляцію, теплоізоляцію, прокладку електропроводів і сантехнічних труб (всередині порожнього каркаса), а також посилення перегородок (в разі їх необхідності) за рахунок закріплення на профільному каркасі фанерною заставної.

Трохи докладніше про конструкцію перегородок з гіпсокартону:

1) метало-профільний каркас: зведення вертикально закріплених профілів через кожні 40-60 см, а також закріплення поперечних профілів.

Вы можете купить комфортабельную квартиру на сайте http://pro-novostroyki.com.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

2) Обшивка гіпсокартоном: 1 або 2 шари з кожної сторони в залежності від призначення перегородки

3) Заповнення порожнього каркаса мінеральною ватою для забезпечення тепло- і звукоізоляції.

Не можна не сказати про те, що перегородки з ГКЛ - це ще і прекрасна можливість втілення оригінальних дизайнерських ідей, таких як декоративні ніші, розташування суміжних стін не тільки під 90 градусів, а й під розгорнутим кутом. Найчастіше в таких місцях, як гардеробна, комора, краще використовувати саме скіс стіни, а не вибудовувати прямий кут, який буде не ергономічно організовувати простір.

У нас є величезний досвід як по роботі з ГКЛ-перегородками, так і в цілому по роботі з ГКЛ конструкціями, які становлять невід'ємну частину будь-якого інтер'єру. Не потрібно боятися експериментувати, тим більше, якщо це в подальшому принесе вам справжню насолоду від свого будинку, побудованого так, як хочете ви. Ми ж будемо раді втілити ваші мрії в життя!

Перегородки з гіпсокартону

Отже, підсумуємо: основні переваги та рекомендації щодо монтажу перегородок з гіпсокартону.

• Перегородки з гіпсокартону мають порівняно невелику вагу. Квадратний метр перегородки з одношарової обшивкою на метало-каркасі важить 25 кг. Це досить актуально при зведенні перегородки на мансардному поверсі, дерев'яних перекриттях або в старих будинках, де не можна надавати додаткове навантаження на несучі конструкції;

• Гіпcокартон виготовляється з екологічно чистих матеріалів, які можуть організовувати комфортні умови в приміщенні (наприклад, зайву вологу гіпсокартон забирає, а відсутню - заповнює);

• Перегородки з гіпсокартону не вимагають проведення «мокрих» робіт, які необхідні при зведенні цегельних або пінобетонних стін;

• Гіпсокартонні перегородки всередині порожнисті, тому в них можна встановлювати і проводити різні комунікації, а також розміщувати декоративні ніші, виробляти тепло-та звукоізоляцію;

• Висока швидкість монтажу гіпсокартонних листів дозволяє виконати монтаж за один день.

• Перегородки рекомендуються для застосування в якості легких внутрішніх огороджувальних конструкцій в приміщеннях з сухим і нормальним вологісним режимом, житлових, цивільних і промислових будівель.

І це тільки вершина айсберга ...

Похожие страницы