Навигация+ 

Проекти Будинків з рубленого Дерева

Рубленные дома из бревна от компании "Изба Мечты

Сбег рубленного дома 420-470

Ви схиляєтеся до того, щоб побудувати рубаний будинок?

 

Це чудове, продумане і відносно недороге рішення, яке подарує вам унікальну можливість - жити в екологічно чистому, комфортному і при цьому красивому будинку.А це, дійсно здатне зробити людину щасливішою.

 

Січені будинку близькі до досконалості.Перераховувати їх властивості, що впливають на якість життя людини, можна до нескінченності.І робити це, до слова, дуже і дуже приємно. Про низьку теплопровідності будинку з рубаної колоди ходять легенди.Навіть у найлютіші морози в такому житлі буде несказанно тепло і затишно.А скільки можна заощадити на опаленні в осінньо-зимово-весняний період ... Будинки з рубаного дерева виглядають надзвичайно привабливо, якось особливо природно.Це не тільки буде радувати вас день у день, але і допоможе заощадити.Адже оздоблення рубаного будинку, як зовнішня, так і внутрішня, можуть і не робитися.І це далеко не всі приємні властивості. Рубані будинки «дихають», завдяки деревині всередині будинку підтримується дивно комфортний мікроклімат, завжди приємний свіже повітря.Це прекрасно!

 

Будинки з рубленого лісу - ознака відмінного смаку, безперечного почуття стилю, а також певного статусу.Виглядають вони добротно, солідно, представницький.

 

Проекти рубаних будинків можуть бути абсолютно різними.Можна вибрати як варіант з вже наявних, так і створити свій власний.Щоб ні в кого на світі більше не було такого будинку з рубленого колоди.Головне - чітко визначитися з тим, що саме ви хочете. Тоді проектувальник зможе реалізувати в точності те, про що ви мрієте.

 

Подивіться фото рубаних будинків, які широко представлені на сайті.Скільки варіантів, скільки ідей для комфортної і красивого життя, скільки здоров'я таять в собі ці будови! Зруб рубленого будинку наблизить ваше життя до ідеальної.

 

Отже, що таке рубані дерев'яні будинки? Це, перш за все, сухість і тепло.

Возможно, вам понравится
Деревянный дом из рубленного
Деревянный дом из рубленного
Деревянный дом
Деревянный дом
Дома из дерева
Дома из дерева

В Ленобласти два человека заживо сгорели во время пожара  —  Общественный контроль
Согласно данным ГУ МЧС, накануне спасатели выезжали на тушение пожара в садоводческий массив «Трубников Бор» в Тосненский район Ленобласти. Там загорелся одноэтажный дом, рубленная времянка и дощатый сарай. Во время пожара в доме заживо сгорели два человека.

Похожие страницы