Навигация+ 

Проекти дерев'яних будинків Фінські

Фінські дерев'яні будинки

Дважды позитивный опыт

Вибираючи будівництво будинку за фінською технологією, необхідно знати, що вони грунтуються на особливостях скандинавського стилю, природно, пов'язаного зі скандинавською культурою і традиціями.Скандинавські дерев'яні будинки - це різноманітні виступи, дашки, балкончики.Конфігурація будинку досить складна. Це обумовлено конструктивно. Будинок збирається в єдине ціле з клітей. Відмітна риса архітектури такого будинку - порізаний план приміщень і уступи по фасаду.Це відбувається за рахунок з'єднання колод між собою як під прямим, так і під іншими кутами.Для накриття, як правило, використовується Багатощипцовий покрівля. Будинок має строгі і лаконічні пропорції без особливих прикрас.

 

Будинки з бруса і колоди за фінською технологією

 

Головна фінською технологією конструктивне почесті - byvaût Фінські будинки з колоди, Фінські будинки ліфчика, Фінські каркасні будинки, хром Того, в поєднанні варіантів.Але в будь-якому випадку це надійні споруди з тривалим терміном експлуатації.Це досягається за рахунок сучасних просочень на основі натуральних компонентів.До того ж як основний будівельний матеріал використовується сосна. Це найкращий матеріал для дерев'яного будівництва, адже сосна володіє рядом цінних якостей.Її смолистість забезпечить дому високу стійкість до гниття, а прямизна дозволить досягти максимальної щільності стін.

 

Проекти Фінські дерев'яні будинки засновані на використанні нових технологій, які дозволяють vozvodit 'будівлю lûbyh архітектурних рішень.Вибравши фінський дерев'яний будинок, ви до того ж отримуєте можливість забезпечити собі максимально комфортні умови життя, завдяки підведенню опалення, каналізації, холодного і гарячого водопостачання та влаштуванню інших зручностей.

 

Важливо і те, що будівельні фірми, що мають серйозну репутацію і дорожать своїм авторитетом, комплектуючі для будівництва дерев'яних будинків отримують безпосередньо від заводу-виробника, розташованого в Фінляндії.Тим самим гарантується виняткову якість продукції. А використання високотехнологічного обладнання забезпечує високу точність процесу складання будинку.Основна зарубка кутів робиться спеціальними врубочнимі верстатами, які забезпечують щільні і герметичні кути.За допомогою запатентованої технології забезпечується герметичність стиків між колодами і зберігається природна вентиляція.При будівництві дерев'яних фінських будинків використовуються колоди різних профілів: тонкі, стругані, шпунтові, склеєні і круглі.Діаметр колоди вибирається за замовленням клієнта, при цьому також враховується розмір споруджуваного дерев'яного будинку і особливості кліматичних умов.

Возможно, вам понравится
Проект будинку & quot; Чері2 & quot; - Каркасні
Проект будинку & quot; Чері2 & quot; - Каркасні
Проекты финских домов и коттеджей
Проекты финских домов и коттеджей
Проектування дерев яних будинків
Проектування дерев'яних будинків

Життя в стилі клаптикової ковдри & Nbsp; & mdash; & NBSP; Карелінформ
Погода малюк день Byla сірка та unylaâ під Стань пейзаж з старих дерев'яних будинків, значною kotoryh obitaet місцевих жителів.Індустріальну красу кар'єрів .. Нещодавно «Карелінформ» спільно з компанією Tele2 почав проект під назвою «Базова висота».

"ЛесПромІнформ" підвів підсумки галузевих виставок в Єкатеринбурзі & NBSP; & mdash; & NBSP; Портал лісової галузі WOOD.RU
Всього в обох проектах взяли участь понад 200 компаній з 65 міст Росії, Німеччини, Італії, Фінляндії та Республіки Білорусь.

Похожие страницы