Навигация+ 

Проекти дерев'яних будинків на схилах

ПРОЕКТУВАННЯ будівлю і будинок uchastke схилі

оригинальный дом на склонеБагато людей вважають, що вдома найкраще зводити на рівному місці, сприймаючи нерівний ділянку на схилі пагорба як покарання.Природно, ніхто не стане сперечатися з тим, що будувати будинки на таких ділянках вельми важко, але при цьому варто відзначити, що «нерівні» рельєфи мають деякими перевагами.

Найбільш істотним серед них є можливість економії грошових коштів і матеріалів за рахунок правильного використання перепаду висот.Наприклад, велика частина підсобних приміщень може бути розміщена під першим поверхом, що дозволить обійтися без проведення величезної кількості земляних робіт.

Возможно, вам понравится
Проекти будинків на схилі
Проекти будинків на схилі
Головна на схилі
Головна на схилі
Ділянка на схилі
Ділянка на схилі

Ремонтується фасад меморіального будинку-музею С.Т. Аксакова & Nbsp; & mdash; & nbsp; Офіційний сайт Адміністрації міського округу місто Уфа
Меморіальний будинок-музей С.Т. Аксакова, який представляє собою зразок дерев'яної архітектури кінця XVIII століття, розташовується в мальовничому місці старого міста на березі р.Білий. Будинок побудований від Уральської модрин, щоб nastoâŝego часу sohranilos '..

Щоб врятувати людину, йому на допомогу повинні прийти звірі & Nbsp; & mdash; & nbsp; Snob.ru
Тепер в цьому театрі є, наприклад, медіатека та зелений амфітеатр, де глядачі сидять на схилі пагорба, зверненого до будівлі театру, а спектакль відбувається всередині нього.А в програмі - новий ..

Похожие страницы