Навигация+ 

Проекти дерев'яних будинків з Кедра

Будівництво дерев'яних будинків з кедра, зруби з кедра

Элитные дома от ведущего архитектора Канады Дерев'яні будинки від компанії «Північний зруб» - будівництво дерев'яних будинків і бань в кращих традиціях поморських майстрів домобудівництва

 

Будинки з кедра - це кращі будинки!  
Ernotte Мюррей в Москві!

 

пиломатеріали кедр Високо cenitsâ і використовується Будівля з drevnejših часу.Деревина цього благородного дерева міцна, має приємний колір і чудову текстуру.Деревина кедра має унікальну властивість - вона поширює тонкий аромат і дезінфікує повітря в приміщенні, що сприяє зміцненню здоров'я людині, що живе в кедровому домі.

 

Золоті руки наших майстрів допомагають повною мірою виявити всі благородні якості кедра.Ваш будинок надовго збереже приємний аромат, тепло деревини і ніжний рожевий колір, якими наділила його природа.

 

Будинок з сибірського кедра - це сила самої природи. Екологічно чистий і приємний, красивий матеріал зроблять Ваш будинок фортецею для Вашої родини, де завжди можна відновити сили, зміцнити здоров'я і набратися позитивної енергії.

 

контактна інформація компанії

 

Якщо у Вас виникли будь-які питання або Ви хочете зробити замовлення на будівництво або проектування дерев'яних будинків, Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом - зв'язатися по телефону або приїхати в наш офіс.

         

Телефонуйте прямо зараз!

 

+7 (495) 504 · 69 · 86 649 · 96 · 87

 

щодня з 9:00 до 22:00

        121170, гМосква, вул. Року 1812 е. 8, р. 1 podaezd № 6  
Возможно, вам понравится
Проекти дерев яних будинків
Проекти дерев'яних будинків
Проекти будинків
Проекти будинків
Проекти дерев яних будинків з
Проекти дерев'яних будинків з

«Zelenиe» додому Лінда & Nbsp; & mdash; & NBSP; Molnet.ru
Канадський червоний кедр в 12 разів кращі зберігає тепло, ніж TOT волі цегли, і не poddaetsâ gnieniû CTO дуже важливо в будівлі дерев'яні будинки. ..

Похожие страницы