Навигация+ 

Сходи для будинкiв з дерева

Опубликовано Октябрь 17, 2016 – 13:24

При будівництві дерев'яного будинку в два поверхи, хочеться, щоб сходи в будинку були ідеальнi з технічного боку і ететичного, при цьому потрібно врахувати безліч умов під час їх проектування і установки. Сходи стають невід'ємною частиною інтер'єру, вони повиннi відмінно поєднуватися з існуючим простором. Сходи зобов'язанi поєднуватися з наявними предметами обстановки в будинку, з матеріалами з яких виготовленi підлога, стіни і стелі.


Сходи у Львові Ви можете замовити у професіоналів компанії «Авангард-Майстер», вони врахують всі ваші вимоги і побажання. Розглянемо варіанти сходів за матеріалом виготовлення:
1. Зварна конструкція з металу - жорстка та надійна в експлуатації. Для виготовлення вам не потрібно буде великих грошових вкладень. Монтаж сходів з нержавіючої сталі дуже простий. Сходи можуть бути виготовлені з дерева, каменю, скла або плитки.
2. Модульні сходи - один з не дорогих варіантів. Прекрасний варіант для загаородних будинків. Збирається під час монтажу дуже швидко, що дуже заощаджує час.
3. Ковані сходи - пiдiйдуть для будинку, де є великий простір, де можна буде втілити різні ідеї. Ковані сходи будуть мати розкiшний вигляд, але і вартість їх буде не з дешевих.
4. Сходи з бетону - це популярний вид сходів, доступний за ціною і дуже простий при використанні.

5. Дерев'яні сходи - це екологічно чиста конструкція, яка прекрасно підійде для дерев'яного будинку. Вона подарує дому тепло і затишок, але вимагає догляду.
6. Сходи зі скла - виглядають дуже витончено і повітряно, підходить для сучасного інтер'єру. Їх міцність і надійність не поступається металевій збірці.
7. Комбіновані сходи - мають оригінальний вигляд, може об'єднувати в собі дерево і метал, нержавіючу сталь і скло, бетонні блоки з кованими елементами. Вартість їх буде залежати від використаних матеріалів.

Похожие страницы